KonsoLV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KonsoLV

Par konsolēm un to spēlēm!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv

Go down 
+6
sfinxters
archi
elSprogo
Hell_Dude
Picins
Kaviars
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-16, 22:07

nu ko beidzot manas problemas ar konsoles.lv ir beigushas...

no manas puses jau iemests pirmais spelju review par coln mcrae dirt...

P.S. sakam visi parvakties uz turieni!!!
Back to top Go down
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-16, 22:14

lol! piedod Kaviar,bet apraksts ir nederīgs manās acīs...


1.spele nav izieta,tatad tas nav atskats,bet pirmskats...
2.10/10??? par ko??? par slikto kontroli,slikto grafiku?
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-16, 22:17

Picins wrote:

1.spele nav izieta,tatad tas nav atskats,bet pirmskats...
2.10/10??? par ko??? par slikto kontroli,slikto grafiku?
Spēle nav obligāti jāiziet lai rakstītu pēcskatu. Protams ,ka 30min. spēlēšana arī neder. Vajag spēlēt tik tālu lai izprastu storiju (ja tas vispār ir saprotams), būtu pieejamas visas galvenās mantas utt. Pirmskats ir tad ja spēle vel nav izlaista. Un par to reviewu... kamon veči. Nav perfektu lietu , ka var iedot 10/10. Un grafika iekš DiRT bija līmenī.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-16, 22:26

nu lab atkal kadam rodas iebildumi!nu man dirts likas perfekts!un takaa tas bija pirmais review tad seciniet pashi!
picin-kontrole ir laba,grafiks izcils! varbut tev ta neliekas, bet man ka 15 gadigam nogjim ta bija extaze Very Happy

P.S. mosk man labak nedarit neko lai nerastos pretenzijas?

kopaa es dirtu esmu spelejis 5h un 17min!
Back to top Go down
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-16, 22:27

jebkurā gadījumā, tas nav apskats, bet īss apspriedums vai ieskats spēles funkcijās. Netiek apspriests, ar argumentiem, kā tās tiek izpildītas, kas arī ir pats galvenais īstā review. jēga no tāda review - nekāda. lasītājam nerodas nekāds iespaids par spēles kvalitāti - grafiku, fiziku, skaņu, kontrolēm utt. ja tas ir tas lielais arguments, kādēļ konsoles.lv ir nepieciešams, tad sorry, waste of time Smile
Back to top Go down
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-16, 22:28

nu tas jau protams ka katram jau ir savi uzskati,par grafiku,kontroli uttt uttt.....
Back to top Go down
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-16, 22:30

Kaviars wrote:
nu lab atkal kadam rodas iebildumi!nu man dirts likas perfekts!un takaa tas bija pirmais review tad seciniet pashi!
....

tas, ka tas ir tavs pirmais review, nav attaisnojums. ir pilns ar review gan latv. val, gan angliski, ko var izmantot kā piemēru vai arī "šablonu" pēc kā vadīties. tavā gadījumā - tas netika darīts. tas ir pa 3min uzraksīts penteris, un lūdzu netēlo aizvainoto, ja tas tiek kritizēts - tik jau nu ļoti tu pie tā centies neesi...
Back to top Go down
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-16, 22:31

lab met calit araa...poh nerakstishu vairs neko,ja nu vienigi kadam vaihjadzes palidzibu!


ja kkas nepatik varu meiginat kko labot tur!
Back to top Go down
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-16, 22:33

Picins wrote:
nu tas jau protams ka katram jau ir savi uzskati,par grafiku,kontroli uttt uttt.....

uzskati tiek bāzēti uz esošo pieredzi - sakām, ka ir slikti, ja esam redzējuši ko labāku. attiecīgi, noder pieminēt, par ko tad ir labāks, sliktāks, lai cilvēkam būtu skaidrāks, cik tiešām tas ir labs, vai arī uzskaitīt plusus un mīnusus. es nezinu, kādi kritēriji ir raksta autoram, tādēļ man tas arī neko neizsaka - smuks grafiks, spēle ekscelenta.



EDIT PICINS:tiešām nevar iemācīties lietot EDIT OPCIJU?




Kaviars wrote:
lab met calit araa...poh nerakstishu vairs neko,ja nu vienigi kadam vaihjadzes palidzibu!


ja kkas nepatik varu meiginat kko labot tur!


netēlo aizvainoto primadonnu - ja esi apņēmies ko darīt, dari, kā pienākas. nebrīnies, ka pēc tāda apraksta saņem kritiku - varbūt ir iemesls, kādēļ tā izskan. attiecīgi, ņem to vērā, un apdomā - vai vari uzrakstīt patiesu review, ņemot vērā tikko dzirdēto/lasīto, vai arī tas man tomēr nav par spēkiem, vai man tav nav laika, un ļaušu to rakstīšanu veikt kādam citam.

ja konsoles.lv grib kļūt par vērā ņemamu saitu, saturam ir jābūt atbilstošam.

vajag saprast, ka review nav kāds ātri uzmests teksta gabaliņš, kā jebkurš komentārs parastā topikā. tam ir jābūt visaptverošam un iedziļinātam.
Back to top Go down
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-16, 22:37

aprunajos ar vienu, un bisk paststija ko vaidzetu sikak...takaa visdrizak rit laboshu savu tekstu!
bus sikak izklastits vai auto ir viegli savaldit,kko vairak par vadibu,kkadus argumentus utt.takaa isto sanjemsat rit..un tad parunasim!

bet pirmkart shitas bija pirmais tads raksts tapec isti nezinaju ko rakstit utt!
Back to top Go down
archi
4. level - insane
4. level - insane
archi


Male Number of posts : 555
Age : 38
Registration date : 2007-04-15

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-17, 00:05

ehh Neutral nav smuki no juusu puses, Kaviaarm tas tomeer prmais rakst, kaapeec es nesaneemu kritiku? vai mani iesuutiiti apraksti ir labi? mos tie ar ir pilniigs SHIT

p,s pakritizeejiet manus atskatus, lai es ziinaatu kaa rakstiit naakamos
Back to top Go down
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-17, 00:11

bus jau labi archi,es jau esmu pieradis Smile

runajot par taviem atskatiem-ir ok,izlasiju par eye of jud...liekas diezgan iespaidigi Smile
Back to top Go down
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-17, 00:48

archi wrote:
ehh Neutral nav smuki no juusu puses, Kaviaarm tas tomeer prmais rakst, kaapeec es nesaneemu kritiku? vai mani iesuutiiti apraksti ir labi? mos tie ar ir pilniigs SHIT

p,s pakritizeejiet manus atskatus, lai es ziinaatu kaa rakstiit naakamos

sorry, laikam neko neesmu lasījis, noteikti labošos un izlasīšu Very Happy
Back to top Go down
sfinxters
5. level - medium
5. level - medium
sfinxters


Male Number of posts : 108
Age : 38
Localisation : Pa labi
Registration date : 2007-10-16

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-17, 02:17

Ko jūs te cepaties? Ar recenzinām viss ir +/- bumbās.
Ņemat un rakstat. Iedvesmai palasat kādu respektablu ārzemju portālu tekstus.
Es vispār neiespringstu par ūber-"kvalitātes" tēmu, jo:
1) Man neviens naudu par to nemaksā
2) Tas prasa daudz laika
3) Tās lasa tādi paši kadri, kā es.

Galvenais ir vēlme kaut ko uzražot.

Vienīgais, ko varu rekomendēt ir spēlējot kaut kur veikt piezīmes, ja ir vēlme recenzēt konkrēto spēli, jo pretējā gadījumā var piemirsties svarīgas nianses.
Back to top Go down
Vis
7. level - hard
7. level - hard
Vis


Male Number of posts : 314
Age : 45
Registration date : 2007-09-06

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-17, 10:09

mmm, ok... tikai lūdzu neapvainojās neviens, vispirms izlasiet līdz galam, ja?!

Lielākā daļa no jūsu apskatiem nekam neder, (Picinam, HD, Messeram, sorry, ja kāds aizmirsts, ir OK, vai pat jau labi), bet pārējiem... jā archi arī tavi apskati ir nekādi Smile,
bet, tagad svarīgākā daļa, imho nekas, ka tie raksti tādi ir, par meistaru vēl neviens nav piedzimis, cits jautājums ir, vai tie raksti uzreiz ir jāliek iekš konsoles.lv pamatlapas, varbūt var sākt ar forumu un otrs, vai kādam tie raksti nebūtu jāeditē?! viegli gan tas nav, to uzreiz varu pateikt.
Tātad pāris ieteikumi rakstniekiem:
1. Lasiet citus aprakstus (latviski gan tā trūcīgi ar tiem aprakstiem)
2. Uzrakstot, mēģiniet rakstu "nostāvināt", respektīvi pārlasīt pēc dienas, vai vēl labāk divām, paši pamanīsiet daudzas kļūdas, neveiklus teikumus, utt
3. rakstiet tāpat kā runājiet, doma tāda, ka runājot taču netiek lietoti vieni un tie paši vārdi katrā teikumā.
4. Lai vieglāk būtu rakstīt, kamēr vēl nav izstrādājies indiviuālais stils Wink, rakstiet pēc noteikta templeita, shēmas. Piemēram, Ievads, gameplay, grafika, skaņa, vērtējums utt. Šeit gan nederēs - spēle "bla, bla, bla", grafika ir forša, skaņa ok, vērtējums 10/10 Smile

nu kaut kā tā...

p.s. atcerieties, ka nevienam (vismaz pagaidām) netiek maksāts un jūs to dariet paši priekš sevis, savai izaugsmei. Nav nemaz jābūt rakstniekam, lai tas vēlāk noderētu.
Back to top Go down
maikijs
1. level - insane
1. level - insane
maikijs


Male Number of posts : 441
Age : 35
Localisation : Liepaja
Registration date : 2007-07-30

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-17, 11:36

da man tīri pajāt ko citi domā Smile es labāk kaut ko uzrakstu, nevis neko nedaru un gudri postoju....
Nejau mans pirmais vai otrais reviev būs ūber mega kruts....
Visi jau mācās no savām kļūdām! Katrā nākamajā revievā tu piedomāsi klāt to, ko nepiedomāji klāt savam iepriekšējam aprakstam!
Back to top Go down
Vis
7. level - hard
7. level - hard
Vis


Male Number of posts : 314
Age : 45
Registration date : 2007-09-06

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-17, 15:28

nu, ko tad es saku?! Wink
Back to top Go down
maikijs
1. level - insane
1. level - insane
maikijs


Male Number of posts : 441
Age : 35
Localisation : Liepaja
Registration date : 2007-07-30

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-17, 15:56

Smile viss kārtībā Very Happy
Back to top Go down
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-17, 16:43

tulit kjersos pie dirta laboshanas Smile
Back to top Go down
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-17, 17:25

nu negjeru banda esmu beidzot labojis dirta aprakstu.
varbut ir kada kluda bet no kludam macamies
Back to top Go down
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-17, 20:46

Kaviāram!!! STABILITĀTE KĀ DZĪVĒ??? Tu tiešām esi mēginājis kādreiz braukt ar Rally mašinu,vai arī tev tik tā liekās ka mašīnas ir tik stabilas kā Arcade spēlēs?? un varēju nu ar CIEŅU izturēties pret aizgājušo Colin McRae un nu rakstīt vina vārdu pareizi...
Back to top Go down
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-17, 20:48

nu ataino picinj ka man ir uzrakstits Colin Mcrae!tiesham japiesienas pie katra sikuma?
nu ar sporta subaru esmu braucis! protams neatrak par 60km/h Very Happy
Back to top Go down
mazheks
4. level - hard
4. level - hard
mazheks


Male Number of posts : 251
Age : 42
Registration date : 2007-04-18

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-17, 21:48

tīrasiņu latvieši. ka tik piepisties Smile
Back to top Go down
http://mazheks.klab.lv
Zenth
4. level - medium
4. level - medium
Zenth


Number of posts : 104
Age : 44
Registration date : 2007-11-11

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-17, 22:14

taisniba mazhek Very Happy
Back to top Go down
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty2008-01-18, 00:08

un kāds tad ir jūsu abu priekšlikums? klusēt un ar visu samierināties? ne pie kā nepiesieties un tik uzslavēt, cik labi te viss tiek rakstīts?

te tiek sniegta arī konstruktīva kritika ar konkrētiem ieteikumiem, kā uzlabot stipri pašvakus review. ja gribi no kļūdām mācīties, tās kļūdas ir jāredz. ja pats cilvēks to nespēj vai nevēlas, tad to viņa vietā izdarīs kāds cits. kāds beigas sanāca rezultāts no tā visa? Kaviārs went back to the drawing board un daudz ko pielaboja. vai tas bija slikts iznākums šai diskusijai?????
Back to top Go down
Sponsored content





Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty
PostSubject: Re: Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv   Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv Empty

Back to top Go down
 
Par Kaviara Dirt "REVIEW" ieks konsoles.lv
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sveicam jaunos registretos lietotajus! [Kaviara topiks]
» review WRC uz PSP!!!
» dirt un skate
» Colin McRae:Dirt
» Konsoles un PC

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KonsoLV :: Labākai KonsoLV darbībai :: Ierosinājumu uzklausīšanas dienests-
Jump to: