KonsoLV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KonsoLV

Par konsolēm un to spēlēm!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus??

Go down 
4 posters
AuthorMessage
atuurs
3. level - medium
3. level - medium
atuurs


Number of posts : 94
Age : 32
Registration date : 2008-01-03

Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty
PostSubject: Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus??   Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty2008-01-08, 16:36

Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? xbox 360 ir bezvadu pultis? Kas labaaks PSP vai xbox? Rolling Eyes
Back to top Go down
LayZ
Final Boss - easy
Final Boss - easy
LayZ


Male Number of posts : 56
Age : 32
Localisation : Tev aiz muguras. Gaidot.
Registration date : 2007-12-27

Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty
PostSubject: Re: Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus??   Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty2008-01-08, 16:41

Dumjš jautājums, XBox zsrī sikstī un PSP ir nesalīdzināmi.
XBox jaudas ziņā ir, kā zināms, kudi pārāks, bet līdzi savu ūber-super-švuper plazmenieku, kuram pa diagonāli ~50" nekur tā īsti nepaņemsi, tapēc domā - vai gribi opciju spēlēt geimus visur un vienmēr (ja kāds piekasīsies vārdiem viņš ir stulbs hurbembašs) vai arī labākā kvalitātē raut uz sava TV (kas lielākajai daļai tāpat nav ūber kruts lai varētu HD brīnumus izbaudīt) Beet, kā liels "desktop" konsoļu nīdējs teikšu ka duelis drīzāk loģisks būtu PC vs. PSP Smile

Pat pirmajam PS bija bezvadu pultis nopērkamas, ja tās nebūtu XB tas būu vienkārši krimināli.

Par kodēšanu - jā, laikam tāds joks bija - ejam čakli iekš SS.lv un atrodam sludinājumu kur pacans pa 15ls visu kodē. Smile
Back to top Go down
MIX
Final Boss - easy
Final Boss - easy
MIX


Male Number of posts : 59
Age : 31
Localisation : LVL
Registration date : 2007-09-08

Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty
PostSubject: Re: Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus??   Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty2008-01-08, 16:54

Jā, Xbox 360 ir jāatkode lai spēlētu pirātiskās spēles, bet līdz ar atkodēšanu tu vari zaudēt iespēju lietot XBL, jo M$ uzdarbojas un bano visus pirātus ārā.
Back to top Go down
LayZ
Final Boss - easy
Final Boss - easy
LayZ


Male Number of posts : 56
Age : 32
Localisation : Tev aiz muguras. Gaidot.
Registration date : 2007-12-27

Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty
PostSubject: Re: Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus??   Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty2008-01-08, 16:57

Nu vispārībā, nav glīti piratizēties, jāatbalsta takš izstrādātāji. Smile
Back to top Go down
MIX
Final Boss - easy
Final Boss - easy
MIX


Male Number of posts : 59
Age : 31
Localisation : LVL
Registration date : 2007-09-08

Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty
PostSubject: Re: Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus??   Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty2008-01-08, 17:20

LayZ wrote:
Nu vispārībā, nav glīti piratizēties, jāatbalsta takš izstrādātāji. Smile
Piekrītu, bet pats izmantoju visus tos trakerus lai piratizētos uz datora.
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty
PostSubject: Re: Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus??   Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty2008-01-08, 18:02

LayZ wrote:
Nu vispārībā, nav glīti piratizēties, jāatbalsta takš izstrādātāji. Smile
Njā, kautkā domāju uz 360 pirkt tikai orģinālus , bet... nākošajā paaudzē gan, tikai orģināli. Ja nu vienīgi ap to laiku Cālītim nebūs pelnoš uzņēmums un es nestrādāšu pie viņa kā redaktors un viņš man nedos darba materiālus pa brīvu Very Happy
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
atuurs
3. level - medium
3. level - medium
atuurs


Number of posts : 94
Age : 32
Registration date : 2008-01-03

Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty
PostSubject: Re: Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus??   Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty2008-01-08, 18:06

Tjip tad PSP gandrīz vai labāks, jo tu tur banus nenorausi Razz Bet man atkal maajaas ir milziigs LCD TV Shocked Uz kura XBOX buutu norm kapaat... Vieniigi veel PS3 vareetu panjemt, jo piraati peec kaada laika vareetu arii paraadiities..
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty
PostSubject: Re: Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus??   Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty2008-01-08, 18:11

atuurs wrote:
Tjip tad PSP gandrīz vai labāks, jo tu tur banus nenorausi Razz Bet man atkal maajaas ir milziigs LCD TV Shocked Uz kura XBOX buutu norm kapaat... Vieniigi veel PS3 vareetu panjemt, jo piraati peec kaada laika vareetu arii paraadiities..
Aha, tad kad būs ps3 vaļā nekas vel nenotiks. Vel pirātam jānopērk Blu-ray rakstāmais.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
LayZ
Final Boss - easy
Final Boss - easy
LayZ


Male Number of posts : 56
Age : 32
Localisation : Tev aiz muguras. Gaidot.
Registration date : 2007-12-27

Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty
PostSubject: Re: Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus??   Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty2008-01-08, 18:23

Blu Ray ir tik ahūn dārgs prieks, ka piratizēt vēl kādu laiku nu galīgi nebūs rentabli.
Es piemēram labprāt piemaksātu piecuku lai būu oriģināls ar grāmatiņu 'n' shit, nekā par katru cenu piratizātērētos.
PS3+PSP=Sila Smile

Beet, ja man kāds prasa PS3 vs. teh box atbilde ir viennozīmīgi Sony labā.

MIX - Windazz oficiālais un geimi kurus rauju bieži arī, tā kā tikai Adobe esmu apgoperējis Very Happy
Back to top Go down
MIX
Final Boss - easy
Final Boss - easy
MIX


Male Number of posts : 59
Age : 31
Localisation : LVL
Registration date : 2007-09-08

Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty
PostSubject: Re: Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus??   Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty2008-01-08, 20:58

Man jau ar daudzi geimi un Windowsi visi oficiāli (cik nu oficiāli, tēvs strādā uzņēmumā, kuru atblasta M$ un viņš var dabūt visus tos shi*us par brīvu).
Back to top Go down
Sponsored content





Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty
PostSubject: Re: Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus??   Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus?? Empty

Back to top Go down
 
Vai XBOX 360 ir jātkodē lai spēlētu pirātus??
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» xbox.id.lv
» man ir xbox 360 vai man vajag psp?
» Xbox garantija!
» Xbox 360 live
» xbox 360 arcade

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KonsoLV :: Foruma pamatdaļa :: Par konsolēm-
Jump to: