KonsoLV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KonsoLV

Par konsolēm un to spēlēm!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes

Go down 
+4
Hell_Dude
elSprogo
Messer
sfinxters
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
sfinxters
5. level - medium
5. level - medium
sfinxters


Male Number of posts : 108
Age : 38
Localisation : Pa labi
Registration date : 2007-10-16

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-05, 16:54

Vakar Warner Brothers paziņoja, ka no maija ekskluzīvi suportēs Blu Ray kā HD formātu. Reku-šeku links iz Reuters:

http://www.reuters.com/article/rbssConsumerGoodsAndRetailNews/idUSN0444635420080104

Lēš, ka šis ir ļoti spēcīgs trieciens HD-DVD. Tik spēcīgs, ka šamējie atcēluši kaut kādu savu pasākumu/prezentāciju iekš CES.
(http://wesleytech.com/ces-hd-dvd-event-canceled-due-to-warner-announcement/483/)

Šķiet, ka BD-ROM būs vīneris, bet neko nevar zināt.
Back to top Go down
Messer
5. level - insane
5. level - insane
Messer


Male Number of posts : 585
Age : 116
Registration date : 2007-08-05

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-05, 16:59

tbh man abi liekās s*di un es palikšu pie parastajiem DVD
Back to top Go down
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-05, 17:16

tātad laikam neesi īsti redzējis kā blu-ray īsti izskatās Smile
Back to top Go down
Messer
5. level - insane
5. level - insane
Messer


Male Number of posts : 585
Age : 116
Registration date : 2007-08-05

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-05, 17:17

pof, kā izskatās. pašlaik neredzu nekāda jēgu pāriet uz kādu formātu, gandrīz visi mūviji, kas iznāk tāpat ir mēsli kas man neinteresē.
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-05, 17:25

Messer wrote:
tbh man abi liekās s*di un es palikšu pie parastajiem DVD
Piekrītu. Vel jāpiekrīt Yahtzee ka neredzu šo lielo atšķirību starp DVD un Bluray filmām.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
Messer
5. level - insane
5. level - insane
Messer


Male Number of posts : 585
Age : 116
Registration date : 2007-08-05

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-05, 18:29

Yahtzee ftw. Viens no labākajiem revieweriem ever.
Back to top Go down
maikijs
1. level - insane
1. level - insane
maikijs


Male Number of posts : 441
Age : 35
Localisation : Liepaja
Registration date : 2007-07-30

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-05, 18:45

vismaz DVD diski nepuust....
kam man wajag Blu ray vai HD-DVD, ja GTA IV var uz parastu DVD uzlikt Smile
labaak, lai vinji uztaisa kaadu triisslaanju DVD!
Back to top Go down
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-05, 20:58

Hell_Dude wrote:
Messer wrote:
tbh man abi liekās s*di un es palikšu pie parastajiem DVD
Piekrītu. Vel jāpiekrīt Yahtzee ka neredzu šo lielo atšķirību starp DVD un Bluray filmām.

tātad skaties uz nepareiza TV. Sorry, bet starpība ir milzīga. Parastos DVD vairs vispār nepērku.

Disku ietilpība IR svarīga - uz parasta DVD nevar dabūt tādas kvalitātes bildi+skaņu. Forget it. DVD is on it's way out. Protams, ne jau drīzumā, bet pamazām pamazām.

Un par to pūšanu - tas bija aktuāls tikai specifiskiem filmu diskiem, jo bija kkāda kļūme ražošanas procesā. Blu-Ray/HD-DVD pūšana ir tikpat reāla, cik parasto DVD (jā, mazie gurķīši, arī DVD var pūt!).

Iesaku tiem lielajiem kritiķiem kkur noglabāt savus šitos komentārus, un vēlreiz izlasīt tos pēc gada, diviem, un tad vēl pēc 5iem. Redzēsiet, cik ļoti maldīgi tie uzskati jums bija Wink
Back to top Go down
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-05, 21:15

piekriitu ElSprogo,atskiriibas nu tiesaam ir reaalas ja tu skaties uz laba ekraana...Protams vareetu nedaudz pastriideeties ja skataas dvd uz neliela ekraana,zem 30 collaam,tad jaa,neredzees loti lielas atskiriibas,bet nu vienalga bildes kvalitaate,assums,refresh rate,uz HDDVD un BluRay ir daudz stipraaka... pasam liekaas ka labaaks ir Blu,filmas vairaak,pats galvenais ka jaunaakaas un nezinu,vienkaarsi vairaak patiik...
Back to top Go down
Messer
5. level - insane
5. level - insane
Messer


Male Number of posts : 585
Age : 116
Registration date : 2007-08-05

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-05, 21:21

tehniskā ziņā moš, bet filmu klāsts sucks, vismaz man.
Back to top Go down
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-05, 21:36

Messer wrote:
tehniskā ziņā moš, bet filmu klāsts sucks, vismaz man.

tas tad jau ir stipri subjektīvi un nekādā gadījumā pie tā nevar vainot pašu Blu-Ray. nezinu, kādas filmas tev patīk, bet neticu, ka no >600 jau pieejamajām nav neviena, kas tev patiktu. Un pat ja nav, ar laiku būs, jo ne tikai jaunās filmas parādās šajos formātos, bet arī daudz vecu un stipri vecu filmu.
Back to top Go down
Messer
5. level - insane
5. level - insane
Messer


Male Number of posts : 585
Age : 116
Registration date : 2007-08-05

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-05, 23:10

tbh man patīk gandrīz visas vecās jo no jaunajām man : pale
Back to top Go down
sfinxters
5. level - medium
5. level - medium
sfinxters


Male Number of posts : 108
Age : 38
Localisation : Pa labi
Registration date : 2007-10-16

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-05, 23:50

Yahtzee varētu pacitēt Halo 3 vai Bioshock sadaļā, bet ne te.

Atšķirība ir pamatīga. Un nav ko blatot, ka visas jaunās filmas ir sūdi. Ir pilns arī ar sūdīgām vecām filmām Very Happy

Un kā var sakot Blu Ray filmu klāsts? Kubrick Collection uz Blu Ray varbūt arī ir sūds? Tur jau ir tas labumiņš, ka daudzas vecās filmas arī tiek izdotas uz HD formātiem.


Last edited by on 2008-01-05, 23:55; edited 1 time in total
Back to top Go down
Messer
5. level - insane
5. level - insane
Messer


Male Number of posts : 585
Age : 116
Registration date : 2007-08-05

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-05, 23:53

Kubrick Collection viss jau man ir uz parastiem DVD, lai nedaudz skaļāk varētu dzirdēt, kā Mehāniskajā Apelsīnā cilvēki mirst negrasos pirkt vēlreiz.
Back to top Go down
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-06, 00:02

Messer wrote:
Kubrick Collection viss jau man ir uz parastiem DVD, lai nedaudz skaļāk varētu dzirdēt, kā Mehāniskajā Apelsīnā cilvēki mirst negrasos pirkt vēlreiz.

runa ir par attēla kvalitāti, nevis skaņas skaļumu Mad saprotiet takš, ka arī vecās filmas ir krietni uzlabotā kvalitātē. tas, ka viņas ir vecas, nenozīmē, ka pārejot no VHS->DVD->BluRay nenotiek nekādi uzlabojumi.

ok, es nesaku, ka obligāti ir jāpārpēk visas filmas, vienk. ja kāda no tām filmām vēl nav, tad it makes sense skatīties uz Blu-Ray pusi, nevis parasto DVD, jo beigu beigās tu dabon kvalitatīvāku produktu.
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-06, 00:06

So pieņemsim ka es esmu ikdienas cilvēks. Man nauda puķopodos vai siltumnīcā neaug un ned*ršu to ar. Tādēļ man nav Full HDTV lielāks par 72 collām. Kāda man būs šķirba starp HD DVD/Blu-ray un DVD? O jā, es iekš Fat and Furius varēšu mašīnai krāsu nomainīt un skatīties cik komandai izmaksāja mašīnu sadauzīšana. Krietni pastiprina filmas kvalitāti.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
sfinxters
5. level - medium
5. level - medium
sfinxters


Male Number of posts : 108
Age : 38
Localisation : Pa labi
Registration date : 2007-10-16

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-06, 00:17

DVD izšķirtspēja ir 720×480 vai 720×576. Paša primitīvāka jaunās paaudzes teļļuka izšķirtspēja ir 1024 x 768 (īstenībā, tāda ir visiem LCD). Attiecīgi, DVD vulgaris jau sāk kropļoties dēļ apskeilošanas. Protams, var atsēsties 15m no TV un neredzēt atšķirību [pārspīlējums - piez. red.], bet tas vairs nav nopietni.

Its all about the quality. Ja apmierina 700Mb AVI fails, apsveicu. (neliegšu, ka mani bieži vien pašam ar tādu pietiek, tomēr ne uz HDTV). Bet ir cilvēki, kuri grib labu kvalitāti. Tāpēc nav ko te brēkt ka "HD ir sūds - VHS foreva".

Atceros, ka bija šitādi paši brēcēji, kad no CD pārkāpa uz DVD - "kam mums 4,5 Gb - 700Mb priekš HL1 pilnībā pietiek!!one!"
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-06, 00:20

Kāmēr ~50 collu Full HD nav standarts tikmēr man HD video nevajag. Kad tas nāks tad jau gan ka būs konsole ar iebūvētu to sūdu ar kā standarts. Kad nāks ta nāks.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-06, 00:28

Hell_Dude wrote:
Kāmēr ~50 collu Full HD nav standarts tikmēr man HD video nevajag. Kad tas nāks tad jau gan ka būs konsole ar iebūvētu to sūdu ar kā standarts. Kad nāks ta nāks.

Erm....PS3 anyone? Blu-Ray iebūvēts?

Uz 50" arī ar HD Ready izskatās affigetj, nav ko pārcensties ar to FullHD.

Honestly, skatos, ka te pašlaik ir cīņa ar vējdzirnavām. Tiem, kuri vēl nav izbaudījuši BR uz laba HD teļļuka, iesaku kkad pamēģināt, ja ir tāda iespēja, un tad atkriezties pie šī topika. Smile
Back to top Go down
sfinxters
5. level - medium
5. level - medium
sfinxters


Male Number of posts : 108
Age : 38
Localisation : Pa labi
Registration date : 2007-10-16

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-06, 00:31

Ar kādu tad iebūvētu sūdu? Ekrānu vai?

Kādas vēl 50 collas? Tik lieli TV nekad nebūs standarts tik dēļ saviem izmēriem. HD Ready teļļuku var iepirkt pa 500 latiem. Tā nu galīgi nav nekāda astronomiskā, retajam aizsniedzamā summa.

Jau ir atnācis. HD teļļukus pērk un pērk pietiekošā daudzumā. Rietumos īpaši, bet pie mums arī viss notiek. Veikali ir pilni.
Pat mans opis taisās iepirkt sev kārtīgu izmēru LCD/Plazmu.
Back to top Go down
DrumB
1. level - medium
1. level - medium
DrumB


Male Number of posts : 65
Age : 34
Localisation : Cēsis
Registration date : 2007-12-25

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-06, 02:47

Quote :
HD Ready teļļuku var iepirkt pa 500 latiem
Nu iemet kādu linku uz tādu normālu TV, kas nav kāds ķīniešu pakaļdarinājums un bilde tiktiešām ir HD cienīga.
Back to top Go down
http://igl.times.lv/
Briedis
8. level - easy
8. level - easy
Briedis


Male Number of posts : 43
Age : 43
Registration date : 2007-12-25

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-06, 11:41

Kāds var ieteikt kādu normālu Blue ray filmu veikalu eiropā, kur ir laba izvēle, cenas, neapkrāps un ies uz ps3???
Back to top Go down
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-06, 14:38

mans pārsvarā čeko amazon.com un amazon.co.uk uz labiem deal-iem, piemēram, pērc 1, otrs bez maksas.

reģionu atbilstību čekoju šeit: http://bluray.liesinc.net/

nu tad, kad parādās kāds labs deals, iečekoju filmas, kas man patīk, pārbaudu, vai varēs atskaņot uz mana PAL PS3, un lieta darīta.

citus saitus arī iečekoju,bet neko no tiem neesmu vēl sūtījis, tā kā nevaru neko apgalvot par uzticamību utt.
Back to top Go down
Briedis
8. level - easy
8. level - easy
Briedis


Male Number of posts : 43
Age : 43
Registration date : 2007-12-25

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-06, 17:26

pag.... ja pareizi saprotu, jāskatās region B?????

...un es pasūtīju TRoy, bet tā Region B sarakstā vispār nav... Kā to saprast? Ies vai neies?

...un vēl - kapēc ICE AGE 2 rakstīc, ka neiet region B, bet eiropā viņus tirgo??? Tirgo arī Game.co.uk......
Back to top Go down
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty2008-01-06, 17:53

tev vajag region B vai arii region free....(ja tev ir EU konsole vai BD player)
region A un C tev neies
Back to top Go down
Sponsored content





Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty
PostSubject: Re: Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes   Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes Empty

Back to top Go down
 
Jaunumi iz Blu Ray vs HD-DVD frontes
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KonsoLV :: Foruma pamatdaļa :: Par visu citu-
Jump to: