KonsoLV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KonsoLV

Par konsolēm un to spēlēm!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Paardomas par noskatiito XBOX360

Go down 
+6
Kaviars
Picins
Messer
elSprogo
Hell_Dude
DrumB
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
DrumB
1. level - medium
1. level - medium
DrumB


Male Number of posts : 65
Age : 34
Localisation : Cēsis
Registration date : 2007-12-25

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-26, 04:20

Sveiki vissapkārt. Vēlreiz vēlos pateikt to ka jums ir izdevies tiktiešām labs homepage, kurš smagi uzvar kādreizējo revolution(nu līdzīgs nosaukums vizmaz bija) konsuļu lapeli. Par cik esmu PC lietotājs jau 6 gadus, taču konsuli pirmo reizi ņēmu rokās pirms 9 gadiem, tad pienācis laiks ir atgriezties pie vecajām vērtībām, taču šoreiz jau ar citu sparu azartu un finansēm nekā kādreiz.

Bet nu pie lietas. Mūžīgais jautājums PS3 vs Xbox360 man vairs neliekas aktuāls un lai katrs domā ko grib, jo katrai konsulei ir savi plusi un mīnusi. Esmu nosvēries par labu X360(shoreiz gan tikai finansiaalu apstaaklju deelj) un vērsies pie jums ar padomiem. Tātad :
Parcik finanses nav lielas es neizmantošu lielisko iespēju ko piedāvā šī konsule - Xbox Live.
Tātad cik forumā lasiju esot pieejama Arcades versijas kas domata ir offlaina speletajiem, taču LV neta veikalos es viņu nespēju atrast. Iespējams līkas rokas vai saliekušies interneta vadi, bet vienīgais slēdziens pie kā es nonāku ir Core versija (lūdzu labojiet par Arcades pieejamību LV, tas man būtu ļoti svarīgi). 220ls un pilnīgi svaiga konsule nonāk manās rokās. Limiti ierobežoti, live netiek izmantots - tādēļ nāksies būt pirātam. Saprotiet arī es esmu tikai cilvēks un nespēju pirkt spēles par pašlaik piedāvāto naudu.
Kā būs ar čipošanu? Cik saprotu to visu var nokārtot Bērnu Pasaulē, kura tālāk nes uz kaut kurieni to aparātu. Cenas apmēram esot 20ls. Okey tas vizticamāk ir daudzmaz droši. Garantija pazūd bet lieki 38ls uz 1 speli paliek kabatā priekš alus 4pakām.
Taču viss izplatītākā problēma - RRoD (Red Ring of Death). Vajag nodrošināties pret to kas var gadīties, lai nevajadzētu tajā brīdī galvu saķert un meklēt virvi. Pieņemsim ka xbox ir pārkarsis (zinu ka to problemu ir daudz un dažādas). Ar kādām naudiņām tad vajadzētu rēķināties un kur griesties? Šo problēmu nopietni apsveru, jo mans spēlēšanas laiks dienā ir vidēji ap 6 stundām.
Ja runājam par ekrānu pie kā tad mēs šo aparātu slēgsim klāt tad saka ka vajagot HD TV. Nu es to nemaz neapstrīdu un nevaru teikt ka tā ir buļļkaka, taču ne visi to var atļauties, taču iespējams ir alternatīvas... Vai tā ir vēlējos šeit noskaidrot. Man pašam mājās stāv http://www.ekoshop.lv/lv/catalog/1061/3410/ - jā crt veidīgs, nav neko dārgs, taču nekāds diži vecais arī nav. Saprotams ka tas nav ne tuvu HD, bet kā tad būs ar to bildi? Vai tiešām viss būs tik miglaini tumši/gaiši izkrāsots un no bildes nekāda kaifa nebūs? Cik zinu hell_Dude ir šāda situācija, ka ir parasts Tv un xkaste. Iespējams vari Tu vai kāds cits padalīties ar to pieredzē ar kvalitāti? Mana alternatīva uz šo visu pasācienu ir LCD monitors. http://www.starshop.lv/shop/group/48/product/1454/lv/ - šāds man pašlaik stāv uz galda ( vajadzības gadijumā šo varu nomainīt uz kādu citu). Saprotams ir tas, ka ekrāna lielums ir krietni mazāks, bet vai grafiskais izpildijums būs labāks nekā ierpiekš minētājam TV, vai jebkuram TV kurš ir ne-HD? (Kā izteicās viens no foruma lietotājiem, esmu pielīdzināms pie tiem kuri saucās "Grafikas maukas", lai arī rupji skan, man spēlēs noteicošāis ir grafiskais izpildijums.)
Izejot no šī visa ārā, cik zinu man būs vēl jānopērk MC lai varētu seivus spēlēm saglabāt un tas rēķinās apmēram virs 20ls, ja pareizi visu būšu sapratis.

Ceru ka kāds arī tika galā ar garo tekstu un spēs man palīdzēt vai kaut kur pielabot. Lai arī uz šiem jautājumiem dažviet jau ir atbildēts forumā, iespējams šis var būt kā sava veida palīgs citiem iesācējiem šajā jomā, lai viņiem nebūtu jātaisa jauni topiki un jātērē laiks jau izrunātās lietās. Ar cieņu DrumB

P.S
Ja ir gadijusies kāda drukas kļūda - piedodiet, nedaudz acis jau veras ciet Smile
Back to top Go down
http://igl.times.lv/
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-26, 11:35

Nekādā gadījumā nepērc Core, ja nu tik tiešām tev ir žēl 45Ls pagaidi līdz iznāks Arcade (nav Latvijā diemžēl) , bet ar arkādi var spēlēt XBL. Līdz nāk 512mb atmiņas karte. Spēlēšanas laikam ir maza saistība ar RROD (6h dienā...vova viva) , ja noplīst un nav garantija tad Biolat labo pa 40ls. Un lai gūtu fizisko baudu no 360 nevajag obligāti HDTV, bet ieteicams.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-26, 14:49

te cilveeks lietotu pa 180L paardod ar 6 speeleem veel. domaaju nelauzi galvu un njem to...
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-26, 15:24

elSprogo wrote:
te cilveeks lietotu pa 180L paardod ar 6 speeleem veel. domaaju nelauzi galvu un njem to...
neņem to šrots...
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-26, 15:52

kādā ziņā?
Back to top Go down
DrumB
1. level - medium
1. level - medium
DrumB


Male Number of posts : 65
Age : 34
Localisation : Cēsis
Registration date : 2007-12-25

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-26, 16:48

Hell_Dude wrote:
Nekādā gadījumā nepērc Core, ja nu tik tiešām tev ir žēl 45Ls pagaidi līdz iznāks Arcade (nav Latvijā diemžēl) , bet ar arkādi var spēlēt XBL. Līdz nāk 512mb atmiņas karte. Spēlēšanas laikam ir maza saistība ar RROD (6h dienā...vova viva) , ja noplīst un nav garantija tad Biolat labo pa 40ls.
Nu vēl kādu laiciņu pagaidīšu, iespējams kāds cenu drops vai kas tamlīdzīgs notiekas, lai arī uz to nemaz neceru, jo cenas jau tā ir zemas. Par to Arcade... Ja Latvijā neparādīsies tad no ārzemēm stipri šaubos vai man būs vēlēšanās pasūtīt...
Nu es to spēlēšanas laiku saistiju ar to, ka jo vairāk spēlē jo vairāk karst, un jo vairāk karst jo lielāka iespēja uzrauties uz RROD
Nu tā skaidrs ar labošanu, par kādām summām tas varētu griezties.... 40ls
Lietotu es domāju ka noteitki nepirkšu, vienīgi ja nu man kāda labi pazīstama persona piedāvās, bet tā labāk uzticos jaunam, jo ja saplīst zinu ka pac vien biju vainīgs!
Back to top Go down
http://igl.times.lv/
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-26, 17:01

par to RRoD vispār neuztraucies - viņš tev var izlekt jebkurā brīdī, jebkurā situācijā. ir bijuši varianti, ka tas parādās pāris min. pēc pieslēgšanas, vai pat jau ierodas pie laimīgā pircēja miris. IMHO labak spēlēt, cik vien vari, lai paspēj izbaudīt to konsoli pirms tā atņirdzas Smile
Back to top Go down
DrumB
1. level - medium
1. level - medium
DrumB


Male Number of posts : 65
Age : 34
Localisation : Cēsis
Registration date : 2007-12-25

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-26, 17:06

Būtu vizmaz xobx izdomājuši pret to kādu aizsardzību, ka to var iepriekš jau redzēt ka būs RROD. Piemēram iedegas 1 sarkanā lampiņa, tad 2 un tad 3 - un viss. Tad vizmaz iespējamās remontu izmaksas nebūtu tik dārgas un no tā vare'tu kaut nedaudz vairāk izsargāties.
Back to top Go down
http://igl.times.lv/
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-26, 17:08

labāk būtu jau no paša sākuma mazāk steigušies un piestrādājuši pie pašas konsoles, lai vispār nekāds rrod neparādās...diezgan nožēlojami, ka pat 2 gadus pēc tā iznākšanas viņi joprojām nav spējuši to problēmu atrisināt...
Back to top Go down
Messer
5. level - insane
5. level - insane
Messer


Male Number of posts : 585
Age : 116
Registration date : 2007-08-05

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-26, 17:33

Par to HDTV. Atbraucu uz laukiem un senčiem "gadījas" tur kur man ir gulta ir viens big-a*s 42" HD Samsung teļuks. Piekabināju bexu un uzlaidu GH3, orgasms. Viss reāli izskatās un tik liels. Nu nebūtu arī vainas ar 108" HDTV, bet par to man sapņot.
Back to top Go down
DrumB
1. level - medium
1. level - medium
DrumB


Male Number of posts : 65
Age : 34
Localisation : Cēsis
Registration date : 2007-12-25

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-26, 21:22

Messer wrote:
Nu nebūtu arī vainas ar 108" HDTV, bet par to man sapņot.
Get real, tādu lai nopirktu ir jāstrādā diezgan pamatīgi, protams tas ir to vērts, bet kamēr vēl HD cenas nav kritušās (uz ko es ceru, ka vizmaz pamazām tas notiks) HD ir samērā reta parādība LV mājokļos.... Lai nu kā, paskatīšos par tām iespējām uz lcd monitora paspēlēt un tad iespējams kādu atklāsmi ierakstīšu šeit... Smile
Back to top Go down
http://igl.times.lv/
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-27, 23:11

a ko uztraucies par ROD??? garantija tev buus triis gadi,ja to netaisiisi valaa,un jaunajiem jau ir stipri samaziinajusies sii probleema....
To Messer-tas 108",kas tas bija domaats Collas vai cm vai kas cits???
Back to top Go down
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-27, 23:13

domaju ka tas ir domatas colas ,jo ta parasti tas atzimee...
Back to top Go down
DrumB
1. level - medium
1. level - medium
DrumB


Male Number of posts : 65
Age : 34
Localisation : Cēsis
Registration date : 2007-12-25

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-27, 23:51

Jaa, vizticamāk ka collas, bet nu 108 ir tīri tā neko Rolling Eyes
Lai nu kā.. Ja neatflasho tad perc orghinalas speles, ir garantija un par RROD nav jauztraucas... ja atflasho tad perc leetaas speles un gatavo naudu Rodd'am... Dilema!
Back to top Go down
http://igl.times.lv/
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-27, 23:58

tad nu uz taam 108 collaam,nekaada jau reaali laba bilde nebuus,jau uz 50,60 collaam var saakt redzeet diezgan normaali cetstuuriisus,tad kaa buutu uz 108??? kameer nav daudz,daudz lielaaka izskirtspeeja par 1080p,tikmeer galiigi nav jeegas no 108c tv.... Shocked
Back to top Go down
DrumB
1. level - medium
1. level - medium
DrumB


Male Number of posts : 65
Age : 34
Localisation : Cēsis
Registration date : 2007-12-25

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-28, 00:00

Bet ja nopērk tagad, nevajadzēs vēlāk pirkt + tas tv jau nav domaats lai speletos tikai. Vizticamaak panoramas skatiishanai un pa nedeljas nogaleem uzgriezt kaadu speeli. Simple isn't?
Back to top Go down
http://igl.times.lv/
ChaosPope
9. level - easy
9. level - easy



Number of posts : 47
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-29, 22:26

Piekabināju bexu un uzlaidu GH3, orgasms. = O.o
ja flesho kasti, pac raxti, un iesaku fleshot BP, vinji atstaaj tavu garantijas uzliimiiti:) man atstaaja vismaz... BET BP pirkt speeles ir LJOTI stulbi, pleesh 12 ls pa vienu!!! pasham sanaak max 3ls Smile
Back to top Go down
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-29, 22:57

izklausaas kaut kaa nereaali,ataisa x360 un garantijas uzliime paliek neskarta... Suspect Suspect Suspect confused kaa???
Back to top Go down
DrumB
1. level - medium
1. level - medium
DrumB


Male Number of posts : 65
Age : 34
Localisation : Cēsis
Registration date : 2007-12-25

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-30, 01:23

Hmm... noflasho un garantija paliek? neticu.
Back to top Go down
http://igl.times.lv/
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-30, 01:32

Viņi paši dod 1g garantiju ka ies , bet M$ garantija...
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-30, 01:38

tātad garantija ir nevis konsolei, bet čipam...right...tātad ko īsti tā dos, ja pats X360 nodegs? neko daudz, I would say....tātad bezjēdzīga garantija..
Back to top Go down
maikijs
1. level - insane
1. level - insane
maikijs


Male Number of posts : 441
Age : 35
Localisation : Liepaja
Registration date : 2007-07-30

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-30, 02:09

aarpraac liepaajaa jau paardod kodeetus ar garantiju!!!
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-30, 11:57

elSprogo wrote:
tātad garantija ir nevis konsolei, bet čipam...right...tātad ko īsti tā dos, ja pats X360 nodegs? neko daudz, I would say....tātad bezjēdzīga garantija..
Nop. Man nav čipots , bet flashots.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
DrumB
1. level - medium
1. level - medium
DrumB


Male Number of posts : 65
Age : 34
Localisation : Cēsis
Registration date : 2007-12-25

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-30, 17:46

Hell_Dude wrote:
Nop. Man nav čipots , bet flashots.
Tu pac nesen minēji, ka flashots = čipots.
Back to top Go down
http://igl.times.lv/
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty2007-12-30, 18:22

DrumB wrote:
Hell_Dude wrote:
Nop. Man nav čipots , bet flashots.
Tu pac nesen minēji, ka flashots = čipots.
Neatceros ka ko tādu būtu teicis , bet lai kā būtu tā nav. Čipots ir ja konsolē ieliek čipu, flashots ja DVD-romam maina firmware vai ko tur čakarē.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
Sponsored content





Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty
PostSubject: Re: Paardomas par noskatiito XBOX360   Paardomas par noskatiito XBOX360 Empty

Back to top Go down
 
Paardomas par noskatiito XBOX360
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» XBox360 + HDMI VS Xbox360 + Composite
» S.T.A.L.K.E.R. uz XBOX360?
» xbox360
» xbox360
» XBOX360 kontrolieris uz PC??

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KonsoLV :: Foruma pamatdaļa :: Par konsolēm-
Jump to: