KonsoLV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KonsoLV

Par konsolēm un to spēlēm!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Fastumgels
3. level - easy
3. level - easy
Fastumgels


Male Number of posts : 17
Age : 30
Registration date : 2007-11-29

Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty
PostSubject: Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol   Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty2007-12-10, 21:44

[Nesen ziņojām, ka Sony jaunākās paaudzes konsole iespējams drīzumā varētu tikt apgādāta ar DivX atbalstu. Nu šim piemēram sekojuši arī Microsoft ar savu Xbox 360.

Microsoft paziņojumā, kas sekojis pēc ilgām debatēm, teikts: „Pilnizmēra filmu un videoklipu atbalsts ir izdevīgs, jo Xbox 360 ir kļuvis par izklaides ierīci.” Tiesa, atšķirībā no PlayStation 3, Xbox 360 šāda iespēja jau tiek piedāvāta - pavisam neilgi pēc paziņojuma klajā nākušās Xbox 360 uzlabotās programmatūras jauninājumu sarakstā atrodamas ziņas par konsoles spēju dekodēt vairāku veidu MPEG-4 videofailus (MPEG-4 Part 2, Simple & Advanced Simple Profile).
Kā lēš analītiķi, tieši DivX kodējuma atbalsts abos konsoļu magnātos varētu būt tas, kas Nintendo Wii pasviedīs kaut nedaudz zemāk tirgus rādītājos. Jāpiezīmē, ka līdz šim Microsoft Xbox 360 spēja atskaņot DVD filmas, no interneta lejupielādētos ierakstus un (ar speciālas papildierīces palīdzību) arī HD DVD ierakstus; tajā pat laikā Sony PlayStation 3 kontā gozējās DVD un Blu-Ray ieraksti. Savukārt pastarītis Nintendo Wii, kas arī ir viens no galvenajiem DivX iespējas iekļaušanas iemesliem, pagaidām nespēj atskaņot nevienu no šiem populārajiem formātiem.

Avots: boot.lv
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty
PostSubject: Re: Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol   Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty2007-12-10, 21:47

Vēlviens iemesls kāpēc live pwnz. XBL updeiti...
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
sharapovs
8. level - easy
8. level - easy



Number of posts : 41
Age : 41
Registration date : 2007-11-28

Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty
PostSubject: Re: Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol   Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty2007-12-10, 21:47

eu,bet kaads nezin kad vienreiz PS3 iznaaks tas upgreits ar divx?varbuut kaads ir uzracis netaa kaadu infu!!!
es neko veel konkreeti nezinu,bet gribeetos tak aatraak Smile Shocked
Back to top Go down
mazheks
4. level - hard
4. level - hard
mazheks


Male Number of posts : 251
Age : 42
Registration date : 2007-04-18

Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty
PostSubject: Re: Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol   Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty2007-12-10, 22:04

man arī pēc visa apdeita neiet. nākas pa vecam lāgam strīmot no pc, lietojot transcode. tas ir pamatīgs mīnuss, bet nu ko lai dara
Back to top Go down
http://mazheks.klab.lv
American
5. level - insane
5. level - insane
American


Number of posts : 588
Age : 35
Registration date : 2007-06-12

Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty
PostSubject: Re: Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol   Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty2007-12-10, 22:06

mazheks wrote:
man arī pēc visa apdeita neiet. nākas pa vecam lāgam strīmot no pc, lietojot transcode. tas ir pamatīgs mīnuss, bet nu ko lai dara

man gan viss aigāja vecit tev vajag vnk vel vienu up date uztaisit prieks xvid un divx tu uztaisiji?
Back to top Go down
http://www.xbox.com/en-US
sharapovs
8. level - easy
8. level - easy



Number of posts : 41
Age : 41
Registration date : 2007-11-28

Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty
PostSubject: Re: Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol   Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty2007-12-10, 22:08

tas ir juus runaajat par xbox?
Back to top Go down
American
5. level - insane
5. level - insane
American


Number of posts : 588
Age : 35
Registration date : 2007-06-12

Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty
PostSubject: Re: Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol   Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty2007-12-10, 22:13

sharapovs wrote:
tas ir juus runaajat par xbox?

jā jo runa iet par microsoft...ja butu par ps3 tad butu par sony utt. Surprised
Back to top Go down
http://www.xbox.com/en-US
mazheks
4. level - hard
4. level - hard
mazheks


Male Number of posts : 251
Age : 42
Registration date : 2007-04-18

Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty
PostSubject: Re: Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol   Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty2007-12-10, 22:33

American wrote:
mazheks wrote:
man arī pēc visa apdeita neiet. nākas pa vecam lāgam strīmot no pc, lietojot transcode. tas ir pamatīgs mīnuss, bet nu ko lai dara

man gan viss aigāja vecit tev vajag vnk vel vienu up date uztaisit prieks xvid un divx tu uztaisiji?

nu man ir visas pēdējās update. es strīmoju no XP MC edition ar extender palīdzību. līdz šim lietoju transcode, aber avi failus joprojām atteicās ņemt. kāds vēl apdeits, domā priekš XP MC windows vēl viens?
Back to top Go down
http://mazheks.klab.lv
American
5. level - insane
5. level - insane
American


Number of posts : 588
Age : 35
Registration date : 2007-06-12

Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty
PostSubject: Re: Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol   Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty2007-12-10, 23:16

mazheks wrote:
American wrote:
mazheks wrote:
man arī pēc visa apdeita neiet. nākas pa vecam lāgam strīmot no pc, lietojot transcode. tas ir pamatīgs mīnuss, bet nu ko lai dara

man gan viss aigāja vecit tev vajag vnk vel vienu up date uztaisit prieks xvid un divx tu uztaisiji?

nu man ir visas pēdējās update. es strīmoju no XP MC edition ar extender palīdzību. līdz šim lietoju transcode, aber avi failus joprojām atteicās ņemt. kāds vēl apdeits, domā priekš XP MC windows vēl viens?

nop xbox dashbord bija update bet izradas tur pasā x kaste ir velvien up date jataisa priekš filmām Wink
Back to top Go down
http://www.xbox.com/en-US
mazheks
4. level - hard
4. level - hard
mazheks


Male Number of posts : 251
Age : 42
Registration date : 2007-04-18

Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty
PostSubject: Re: Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol   Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty2007-12-11, 00:44

American wrote:
mazheks wrote:
American wrote:
mazheks wrote:
man arī pēc visa apdeita neiet. nākas pa vecam lāgam strīmot no pc, lietojot transcode. tas ir pamatīgs mīnuss, bet nu ko lai dara

man gan viss aigāja vecit tev vajag vnk vel vienu up date uztaisit prieks xvid un divx tu uztaisiji?

nu man ir visas pēdējās update. es strīmoju no XP MC edition ar extender palīdzību. līdz šim lietoju transcode, aber avi failus joprojām atteicās ņemt. kāds vēl apdeits, domā priekš XP MC windows vēl viens?

nop xbox dashbord bija update bet izradas tur pasā x kaste ir velvien up date jataisa priekš filmām Wink

m? neko nezinu par to. tell me
Back to top Go down
http://mazheks.klab.lv
American
5. level - insane
5. level - insane
American


Number of posts : 588
Age : 35
Registration date : 2007-06-12

Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty
PostSubject: Re: Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol   Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty2007-12-11, 16:27

pie cod4 atri visu pateikšu Wink
Back to top Go down
http://www.xbox.com/en-US
Sponsored content





Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty
PostSubject: Re: Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol   Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol Empty

Back to top Go down
 
Arī Microsoft piedāvās DivX filmu skatīšanos ar spelu konsol
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Spelu konsolu pasaulite
» PS3 streaming (DivX/Xvid)
» Vai atbalsti Microsoft leemumu banot Xbox 360 konsoles no...
» respect microsoft, respect...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KonsoLV :: Foruma pamatdaļa :: Par konsolēm-
Jump to: