KonsoLV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KonsoLV

Par konsolēm un to spēlēm!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Baron Davis COD4 MP un ES

Go down 
4 posters
AuthorMessage
American
5. level - insane
5. level - insane
American


Number of posts : 588
Age : 35
Registration date : 2007-06-12

Baron Davis COD4 MP un ES Empty
PostSubject: Baron Davis COD4 MP un ES   Baron Davis COD4 MP un ES Empty2007-11-16, 17:05

Man neviens neticēs varbut ari neticu tam ko dzirdēju bet esmu laimigs:
vakar es speleju COD4 vienā komandā ar GS Warriors lideri - Baronu Deivisu....vinš runaja ar 1 vai 2 vina draugiem Par Donu Nelsonu (Nelliju) teica ka paedejajos 3 treninos nebija vai kaut ko nevisaj darija(precizi nezinu neesmu Anglis) vel viņi apsprieda Giblertu Arenas ka tik Barons teica ka viņam viņš nepatīk...Tad es ka latvians ar krievu akcentu ko par warriors ierunajos un vins pirmais prasija vai pazistu A,Biedrinu ..es parsteigts pats viņam parsīju vai viņš viņu pazist, viņš viņu lielīja...es parprasiju ka es neticu ka esi ists NBA palyers: tas saka kā tad es zinu A.Biedriņa nick name kā mēs viņu treniņā saukājam un vel ko bet nesparatu vai nedzirdēju...Kad es viņu uzaicināju to friendlist es nezinaju ka vins ir Barons Davis zinaju ka vins runa par NBA un tt. un kad spelejam vienā komandā jau kadu 2 vai 3 roundu kad es parvaicaju utt..es teicu OMG I cant belive that i have real NBA player on my list..viņš teica vel nē..es ok Neutral vinš stastija ka viņam patīk jauni draugi bet saka ka visi ir sautīgi( dibēnā lideji utt). Labi kad beidzu spelet jo nakamajā dienā 7 00 jaceļs skatijos ar ko speleju viņa drauga gamer tag bija bet viņa Nē( es domaju ka tas ir VIP akonts) vai rs nevareja REDZET.Nobeigumā biju laimigs un iedomājos ka pat daudzi americani sapņotu ar viņu parunāt man izdevās un 95 % ticu ka jā tas bija vinš = GAME WITH FAME cheers
Back to top Go down
http://www.xbox.com/en-US
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Baron Davis COD4 MP un ES Empty
PostSubject: Re: Baron Davis COD4 MP un ES   Baron Davis COD4 MP un ES Empty2007-11-16, 17:19

krutaks,bet vienigi neibraucu isti tavaa tekstaa bet nu labi apsveicu ka runaji ar PRO Smile
Back to top Go down
American
5. level - insane
5. level - insane
American


Number of posts : 588
Age : 35
Registration date : 2007-06-12

Baron Davis COD4 MP un ES Empty
PostSubject: Re: Baron Davis COD4 MP un ES   Baron Davis COD4 MP un ES Empty2007-11-16, 17:24

Kaviars wrote:
krutaks,bet vienigi neibraucu isti tavaa tekstaa bet nu labi apsveicu ka runaji ar PRO Smile

atvaino man vnk nesakarigi rakstu gruti visu teksta veidā izskaidrot un ari emociju pēc Wink
Back to top Go down
http://www.xbox.com/en-US
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Baron Davis COD4 MP un ES Empty
PostSubject: Re: Baron Davis COD4 MP un ES   Baron Davis COD4 MP un ES Empty2007-11-16, 17:25

ticu bet velreiz apsveicu cheers
Back to top Go down
THECalitis
Admins
THECalitis


Male Number of posts : 1474
Age : 34
Localisation : Zemgale, Jelgava
Registration date : 2007-04-15

Baron Davis COD4 MP un ES Empty
PostSubject: Re: Baron Davis COD4 MP un ES   Baron Davis COD4 MP un ES Empty2007-11-16, 18:50

Nu, ja tas tik tiešām bija B. Davis, tad fantasķika! Pats neesmu liels kluba fans, lai gan cenšos sekot Biedriņa gaitām iekš NBA, jo man tā teikt La Lakers FTW, bet šā vai tā, tas varētu būt interesants ikspierijenc. Smile
Back to top Go down
http://konsolv.blogspot.com
maikijs
1. level - insane
1. level - insane
maikijs


Male Number of posts : 441
Age : 35
Localisation : Liepaja
Registration date : 2007-07-30

Baron Davis COD4 MP un ES Empty
PostSubject: Re: Baron Davis COD4 MP un ES   Baron Davis COD4 MP un ES Empty2007-11-16, 21:24

cool Cool labais Smile
Back to top Go down
American
5. level - insane
5. level - insane
American


Number of posts : 588
Age : 35
Registration date : 2007-06-12

Baron Davis COD4 MP un ES Empty
PostSubject: Re: Baron Davis COD4 MP un ES   Baron Davis COD4 MP un ES Empty2007-11-16, 21:49

Paldies Jums par atbalstu cheers , es jau ar baigais NBA un Warriors fans neesmu tikai tad teicu ka miļākā komanda jo neko daudz nezinu ko teikt pa angliski Cool
Back to top Go down
http://www.xbox.com/en-US
Sponsored content





Baron Davis COD4 MP un ES Empty
PostSubject: Re: Baron Davis COD4 MP un ES   Baron Davis COD4 MP un ES Empty

Back to top Go down
 
Baron Davis COD4 MP un ES
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» CoD4 Beta
» COD4 weapon list
» Beidzot tiku pie sava COD4
» Halo 3 vs COD4 vs Oblivion turniirs.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KonsoLV :: Foruma pamatdaļa :: Par visu citu-
Jump to: