KonsoLV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KonsoLV

Par konsolēm un to spēlēm!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Mana pieredze ar PSP

Go down 
+4
Messer
archi
Hell_Dude
THECalitis
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
THECalitis
Admins
THECalitis


Male Number of posts : 1474
Age : 34
Localisation : Zemgale, Jelgava
Registration date : 2007-04-15

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-13, 16:55

Pēc visai ilga laika, kad nebiju reāli saskāries (pieskāries) nevienai dzīvai vai murušai konsolei, šodien klasesbiedrs uz skolu atnesa savu, šķiet, no Ķīnas ievesto, PSP. Pirms gada vai pusotra biju pacēlis kāda cita skolasbiedra PSP, bet šodien pienāca tā maģiskā reize, kad ne tikai to turēju rokās, bet pat spaidīju pogas un spēlēju, domājams, WWE SmackDown! vs. RAW 2006, kas bija visai interesanta un saistoša pieredze, lai gan tikai apmēram 10 minūšu gara. Esmu manāmi priecīgs, ka beidzot tiku pie kādas konsoles paspēlēšanas. Very Happy
Back to top Go down
http://konsolv.blogspot.com
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-13, 17:20

Jauki. Pašam gan nav sanācis.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
archi
4. level - insane
4. level - insane
archi


Male Number of posts : 555
Age : 38
Registration date : 2007-04-15

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-13, 17:25

naakamaa stadija ''liimenis'' kaadas konsules iegaade cheers Very Happy
es ar konsulu sliimiibu saslimu 1997g kad dabuuju savaa iipasumaa pussalaustu PS ar 40 speeleem pa 40ls un peec taa es kluvu PS fans

certu ka tu ar kluusi PS fans jo SPEEK IR AR MUMS cheers
Back to top Go down
Messer
5. level - insane
5. level - insane
Messer


Male Number of posts : 585
Age : 116
Registration date : 2007-08-05

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-13, 17:40

Varbūt pārdošu savu PSP, kaut kā nevajag pašam.
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-13, 17:42

Messer wrote:
Varbūt pārdošu savu PSP, kaut kā nevajag pašam.
Man tāds jautājums: Cik konsoļu (arī rokāsturamo) tev ir?
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
Messer
5. level - insane
5. level - insane
Messer


Male Number of posts : 585
Age : 116
Registration date : 2007-08-05

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-13, 17:44

Kas nav pārdoti/sabojāti/etc : PSP (dabūju pa 30ls vai cik no džeka), DS, PS2 (fat no 2000 gada), 360, Wii, GB Advance, GB Color.
Back to top Go down
THECalitis
Admins
THECalitis


Male Number of posts : 1474
Age : 34
Localisation : Zemgale, Jelgava
Registration date : 2007-04-15

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-13, 18:00

Jauka kolekcija, Messer.
Back to top Go down
http://konsolv.blogspot.com
Messer
5. level - insane
5. level - insane
Messer


Male Number of posts : 585
Age : 116
Registration date : 2007-08-05

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-13, 18:03

Eh, nevarētu teikt ka man daudz spēles ir - bet konsoles ir. Varētu atdot vismaz GB Color pa brīvu lol!
Back to top Go down
THECalitis
Admins
THECalitis


Male Number of posts : 1474
Age : 34
Localisation : Zemgale, Jelgava
Registration date : 2007-04-15

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-13, 18:16

Ja? Smile
Back to top Go down
http://konsolv.blogspot.com
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-13, 20:06

es ap ps saslimu 96 gadaa un ar esmu to ta laika ps(1,2,3,psp) fans Very Happy

apsveicu calit tevi ar psp tureshanu un geimoshanu Smile
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-13, 20:19

Savu PSone nopirku (man nopirka) 2002'ajā. Diezko nepatika un tā arī palika mazlietots, pēc psones pievērsos PC un pēc PC 360. So sony slimība uz manīm neattiecas Smile
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-13, 20:24

kajau biju rakstijis videogames.lv majas lapaa par ps un xbox-modes lieta citam patik ps citam nee Very Happy
Back to top Go down
THECalitis
Admins
THECalitis


Male Number of posts : 1474
Age : 34
Localisation : Zemgale, Jelgava
Registration date : 2007-04-15

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-26, 15:35

Nu takš! Šodien ir pienācis mans laiciņš nedaudz papriecāties. Klasesbiedrs, tas pats, kurš iedeva pirmo reizi manā mūžā uzspēlēt PSP, nu ir iedevis man to uz mājām līdz rītdienas rītam. Šoreiz gan tas nav melns kā iepriekšējā reizē, bet gan balts. Tulīt sākšu ar to darboties, jo kā nekā man ir uzticētas 8 spēles, bet vēlāk uzrakstīšu par saviem iespaidiem. Oki, nav ko muldēt, jāķerās pie PSP spaidīšanas. Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
http://konsolv.blogspot.com
archi
4. level - insane
4. level - insane
archi


Male Number of posts : 555
Age : 38
Registration date : 2007-04-15

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-26, 16:53

Smile
Back to top Go down
maikijs
1. level - insane
1. level - insane
maikijs


Male Number of posts : 441
Age : 35
Localisation : Liepaja
Registration date : 2007-07-30

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-26, 19:14

vismaz kaads konsolju priecinsh caaliitim Smile Wink
Back to top Go down
THECalitis
Admins
THECalitis


Male Number of posts : 1474
Age : 34
Localisation : Zemgale, Jelgava
Registration date : 2007-04-15

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-27, 08:41

Opā bums! Gandrīz visu atlikušo vakardienu, no kādiem 15.40 līdz 22.00, noņēmos ar PSP. Iemēģināju gan tā sniegtās iespējas (mūzika, attēli, video), gan, protams, pašas spēles. Zemāk došu nelielu ieskatiņu, ko spēlēju un kā patika.

Tony Hawk's Project 8 - Dikti vēlējos šamu uzspēlēt un būtībā nebiju arī vīlies, jo tā kā kopš Pro Skater 4, tas bija pirmais kaut cik spēlētais Tonijs, tad daudzo triku un to kombināciju klāsts mani patīkami iepriecināja. Sanāca spēlēt tikai kādas 2 stundas, jo vajadzēja iemēģināt arī pārējās spēles, bet noteikti šo gammi gribētu paturpināt.

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo - Iepriekš biju visai daudz dzirdējis par SOCOM sēriju, nu un tad beidzot sanāca man ar šo to iemēģināt. Jāsaka, ka laba spēle, bet tā kā mani nepacēla tik taktiska, es pat gribētu teikt, simulātiska (no vārda - simulācija), darbība, tad ar sevis un sava pārinieka uzspridzināšanu ar bazuku, pilnīgi pietika. Lai nu kā, spēle laba, bet priekš manis nedaudz par lēnu.

SSX On Tour - Un te bija jocīgi... Pēc idejas viss kārtībā. Smuki izveidotas opcijas, tā pat arī spēles grafikai un gameplay nebija nekādas vainas (kā var nepatikt, ja bez dēļa varēju pieķerties arī slēpēm), bet klikšķis manī nenotika un, tādēļ šo ziemas ekstrēmo prieku nepaņemts, ķēros pie nākamās spēles.

Dead to Rights Reckoning - No šī geima gaidīju praktiski vismazāk, jo nekas par to iepriekš nebija dzirdēts, tomēr saņēmu to, kas SOCOM-ā man pietrūka. Ātri un vienkārši. Bez liekas prātošanas. Pārādās neģēlis no baikeru bandas, kuri pēc stāsta bija par ķīlnieci paņēmuši meitenīti, nošauj to. Parādās vēl divi, pieskrien pie viena, izdari Texasas stReindžera cienīgu nabaga pretinieka sagrābšanu un galvas cauršaušanu, bet otru nošauj ar divām pistolēm vai vienkārši un nežēlīgi liec tam iepazīt galvenā varoņa suņa, šķiet Shadow, asos zobus. Kā jau minēju, bez liekas domāšanas, ierādi kriminālo aprindu ierindniekiem un pa reizei kādam priekšniekam, cik sver lodveida svins, kad tas apmeties kuņģa rajonā. Kopumā šī spēle patika, tomēr, par lielu nožēlu, ātri vien apmaldījos, nevarot atrast kārtējo ļaundaru bariņu, tāpēc nācās vien mest mieru, jo tā vēl nebija pēdējā spēle.

Tom Clancy's Splinter Cell Essentials - Šī nu ar bija tā pirmā reize, kad nedaudz tuvāk iepazinu Sam-u Fisher-u. Kā arī šī bija tā pirmā reize, kad sapratu, ka stealth spēles nav īsti manā gaumē, lai gan kārtējoreiz tā nebija tik daudz spēles, kura tik tiešām likās neslikta, cik manas vēlmes, kādam iedot pa zobiem, dēļ.

2006 FIFA World Cup - Mmm... futbols. Jap te jau bija maķenīt jaukāk, jo doma ir daudz labāk pazīstama. Lai gan spēles opcijas bija japāņu valodā, no kuras saprotu tik pat daudz kā no igauņu valodas, tomēr intuīcijas vadīts, atradu Latvijas izlasi un veiksmīgi tiku pie spēlēšanas. Protams, arī komentātors bija japāņu valodas pratējs, bet galu beigās tas īpaši netraumēja šo, manu, spēlēšanas sesiju. Ko varu teikt, FIFA kā FIFA tikai vēl izmēros un, drošvien, iespējās mazāka, bet daudz, ceļojumiem, izbraucieniem un ārā būšanai, draudzīgāka.

NBA Live 06 - Šamo, klasesbiedra rokās jau biju pietiekami daudz redzējis, tomēr nolēmu uzspēlēt ar man tuvo LA Lakers komandu, kurai bija TIKAI 77 overall-a punkti, pret NBA Live 08 vāciņa sejas - Gilberta Arenas, Washington Wizards. Spēlei nav ne vainais, jo dabuju, ko biju gaidījis.

World Poker Tour - Kā jau pēc nosaukuma nopratāt, iet runa par pokeru no kura nekā nesaprotu. Jāsaka gan, ka šī spēle tā arī netika iemēģināta, jo skolā vairāki ir ar to aizrāvušies un spēlē strabrīžu, stundu un brīžiem pat ieskaišu laikā, tādēl tā bija jau manāmi daudzreižu apskatīta, jo, ja patīk pokers, tad šis geims būs tieši laikā.

Tādas nu lūk bija manas vakardienas izpriecas ar PSP, par kurām esmu ļoti gandarīts un priecīgs. Very Happy Very Happy Very Happy bounce Very Happy
Back to top Go down
http://konsolv.blogspot.com
Vis
7. level - hard
7. level - hard
Vis


Male Number of posts : 314
Age : 45
Registration date : 2007-09-06

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-27, 09:30

a mēs dzērām alu, vot tā Smile
Back to top Go down
THECalitis
Admins
THECalitis


Male Number of posts : 1474
Age : 34
Localisation : Zemgale, Jelgava
Registration date : 2007-04-15

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-27, 17:30

Kas kuram tuvāks. Smile
Back to top Go down
http://konsolv.blogspot.com
archi
4. level - insane
4. level - insane
archi


Male Number of posts : 555
Age : 38
Registration date : 2007-04-15

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-27, 17:34

sunny
Back to top Go down
maikijs
1. level - insane
1. level - insane
maikijs


Male Number of posts : 441
Age : 35
Localisation : Liepaja
Registration date : 2007-07-30

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-27, 18:02

tagad caaliitim gribas weel wairaak kaadu konsuli uzbliezt Smile
Back to top Go down
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-27, 20:36

jaa calits ar driz iespejams kljus atkarigs no konsolem Very Happy
Back to top Go down
THECalitis
Admins
THECalitis


Male Number of posts : 1474
Age : 34
Localisation : Zemgale, Jelgava
Registration date : 2007-04-15

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-09-28, 07:36

Tieši tā! sunny
Back to top Go down
http://konsolv.blogspot.com
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-10-25, 14:30

calitt ka drauga psp jutas ?ir jau vesels vai vel nav nekas darits?
Back to top Go down
archago
1. level - medium
1. level - medium
archago


Male Number of posts : 67
Age : 38
Registration date : 2007-10-22

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-10-25, 14:35

Kaviars wrote:
es ap ps saslimu 96 gadaa un ar esmu to ta laika ps(1,2,3,psp) fans Very Happy

apsveicu calit tevi ar psp tureshanu un geimoshanu Smile

Tev bija 4 gadi, kad kluvi atkariigs??!! Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty2007-10-25, 14:37

varbut pieci Smile sencis uz dzimeni uzdavinaja ps one un ta nu arii tas viss sakas Smile

bet nevaretu teikt ka esmu atkarigs vnk patik uzspelet Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Mana pieredze ar PSP Empty
PostSubject: Re: Mana pieredze ar PSP   Mana pieredze ar PSP Empty

Back to top Go down
 
Mana pieredze ar PSP
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KonsoLV :: Foruma pamatdaļa :: Par konsolēm-
Jump to: