KonsoLV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KonsoLV

Par konsolēm un to spēlēm!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Elite Latvijaa;

Go down 
+8
maikijs
Picins
biei
THECalitis
American
mazheks
Hell_Dude
Vis
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-09-27, 19:49

No elites praktiski jēga ir tikai ja izmanto XBL Video Marketplace labumus.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
American
5. level - insane
5. level - insane
American


Number of posts : 588
Age : 35
Registration date : 2007-06-12

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-09-27, 20:42

Hell_Dude wrote:
No elites praktiski jēga ir tikai ja izmanto XBL Video Marketplace labumus.
demo ar var cig grib un nav jadzes jo man ar 20 gb prieks demo nepietiek biezi ir jadzes laukā Wink
Back to top Go down
http://www.xbox.com/en-US
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-09-27, 20:45

nu bet 20gb vispar nekas neieiet par 60gb jau varetu vel apsvert domu ka viss tur ieiet!!!cik xboxam jau sistema aiznjem???
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-09-27, 21:26

Kaviars wrote:
nu bet 20gb vispar nekas neieiet par 60gb jau varetu vel apsvert domu ka viss tur ieiet!!!cik xboxam jau sistema aiznjem???
~7gb (ja pareizi atceros). Nezinu kas tev tur ar tiem demo Amīti. Tikai dažus var spēlēt 2+ reizes.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-09-27, 21:33

mazak nekaa ps3 jau aiznjem!!! bet es lepojos ar sevi ka man ir 60 gb Smile
Back to top Go down
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-09-28, 14:19

nu tas jau nu gan nav letaakais pioneer tv ar 1080p atbalstu,varbuut tas ir no 50 colliigajiem,bet nu speleem tas jau ir tiesaam pa lielu...tad kad mums eiropai beidzot attistiisies XBL marketplace,tad nu tiesaam vajadzees jaunu ,lielaaku HDD....Kaviaar,es gan lepojos ka manam ps3 ir tagat 120GB HDD... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
OFP2
9. level - medium
9. level - medium
OFP2


Male Number of posts : 147
Age : 46
Registration date : 2007-09-10

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-09-28, 14:55

Parādi jaunākās paaudzes Pioneer plazminieka modeli ar 1080p kurš būtu lētāks par doto.
Starp citu tikai dēļ nekvalitatīva TV es šodien pārdevu Xbox360 Premium Sad,skaidrs ir viens ja teļukam nav HD atbals tad no x-kastes kaifa nav.
Back to top Go down
THECalitis
Admins
THECalitis


Male Number of posts : 1474
Age : 34
Localisation : Zemgale, Jelgava
Registration date : 2007-04-15

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-09-28, 15:23

Quote :
es šodien pārdevu Xbox360 Premium Sad

Žēl gan...
Back to top Go down
http://konsolv.blogspot.com
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-09-28, 16:10

Man nav hdtv. Nesaprotu kas jums par vainu, tā pat jau orgasms.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-09-28, 20:36

OFP2-Luudzams lasiit uzmaniigaak....+ kad skaties tv,tad skaties tos eiropaa,nevis laikam ka no asv,jo tad tev veel jaamaksaa muita un nereaala nauda par piegaadi... un ja godiigi nekad neiesaku pirkt tv no ineta,jo tas tipa kaa pirkt kaki maisaa lol!
Back to top Go down
OFP2
9. level - medium
9. level - medium
OFP2


Male Number of posts : 147
Age : 46
Registration date : 2007-09-10

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-09-28, 20:43

Domāju ka vecas tehnaloģijas nav jēga apspriest kā arī viņās naudu izgāzt,es to domāju par teļukiem.Protams var pirkt tādu brendu kas speciāli ir domāts banānu zemēm ar to es domāju samsungus,bet man ir savs viedoklis tajā,jo esmu redzējis ka rāda samsunga tv 1080p un Pioneer tv 1080p,secinājums viens samsungam nav nekādas izredzes.

Tāpēc nevajag teikt ka kaut kāds aizvēsturisks teļuks ir lētāks utt... ar to tu ameriku man neatklāj Smile
Tu iesaki pirkt teļuku veikalā kur viņš ir jāts ar mēnešiem,pioneer nav tas brends kas gurķi dzenā.
Back to top Go down
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-09-28, 20:58

OFP2 wrote:
Domāju ka vecas tehnaloģijas nav jēga apspriest kā arī viņās naudu izgāzt,es to domāju par teļukiem.Protams var pirkt tādu brendu kas speciāli ir domāts banānu zemēm ar to es domāju samsungus,bet man ir savs viedoklis tajā,jo esmu redzējis ka rāda samsunga tv 1080p un Pioneer tv 1080p,secinājums viens samsungam nav nekādas izredzes.

Tāpēc nevajag teikt ka kaud kāds aizvēsturisks teļuks ir lētāks utt... ar to tu ameriku man neatklāj Smile
Tu iesaki pirkt teļuku veikalā kur viņš ir jāts ar mēnešiem,pioneer nav tas brends kas gurķi dzenā.



nu tu jau gan kaut ko ne pa teemu saac te liet.... lol! un starpcitu,labaak ir nopirkt kaa tu saki taadu sliktaaku Samsung,(kas nemaz nav tik slikts),nevis sapnot piecus gadus par taadu Pioneer... un ja gribi tiesaam Top Class peerc LOEWE....
Back to top Go down
OFP2
9. level - medium
9. level - medium
OFP2


Male Number of posts : 147
Age : 46
Registration date : 2007-09-10

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-09-28, 21:05

Tu jau te lej kaut ko lol! un nafig man pārmaksāt par kaut kādu nosaukumu piemēram LOEWE....,diez vai viņi plazminiekiem kaut kādas būtiskas inovācijas tehnoloģijā ievieš.Līdz ar to viņi ir tikai atrabočiki.
Un protams uz samsungu ja dragā x-kasti slikti jau nav bet var būt arī labāk Smile
Back to top Go down
Vis
7. level - hard
7. level - hard
Vis


Male Number of posts : 314
Age : 45
Registration date : 2007-09-06

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-09-29, 10:41

Picins wrote:
OFP2-Luudzams lasiit uzmaniigaak....+ kad skaties tv,tad skaties tos eiropaa,nevis laikam ka no asv,jo tad tev veel jaamaksaa muita un nereaala nauda par piegaadi... un ja godiigi nekad neiesaku pirkt tv no ineta,jo tas tipa kaa pirkt kaki maisaa lol!

muļķības abos gadījumos Smile nu par to Ameriku vel varētu piekrist, bet par internetveikaliem galīgi nav tasnība

- par Ameriku, nu piegāde kaut kāda jau būs, man bračkam par Dodge (neatceros modeli, bet analogs Chrysler Voyager) sanāca maksāt ap 100 LVL Smile, īsāk sakot atkarīgs no kurienes, ar ko utt
Lai nav jāmaksā muita var noformēt kā dāvanu.
- par internetveikaliem... 14 dienu laikā jebkuru internetā iegādātu preci var atgriezt atpakaļ pārdevējam, bez jebkāda iemesla, nepatika vedu atpakaļ, vot tā king
Back to top Go down
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-10-04, 21:51

izskataas ka vieniigais prikols deel kaa pirkt Elite ir tikai 120 GbHDD, jo kaa redzems tad jaunaakie premium jau naak ar HDMI portu.... bet tad nesaprotu Microsoft,kapeec vajadzeeja suutiit aaraa x360 bez HDMI,vai tiesaam vajadzeeja izlaist puspabeigtu un ne liidz galam iztesteetu konsoli,tikai tapeec lai taa buutu paardosanaa atraak nekaa ps3? Suspect Suspect Suspect Suspect confused confused
Back to top Go down
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-10-04, 21:53

nu vnk xbox nerule Very Happy tapec izlaida puspabeigtu konsoli Very Happy
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-10-04, 22:47

Picins wrote:
izskataas ka vieniigais prikols deel kaa pirkt Elite ir tikai 120 GbHDD, jo kaa redzems tad jaunaakie premium jau naak ar HDMI portu.... bet tad nesaprotu Microsoft,kapeec vajadzeeja suutiit aaraa x360 bez HDMI,vai tiesaam vajadzeeja izlaist puspabeigtu un ne liidz galam iztesteetu konsoli,tikai tapeec lai taa buutu paardosanaa atraak nekaa ps3? Suspect Suspect Suspect Suspect confused confused
Kad taisīja 360 HDMI/120 gb hdd/Video Marketplace vēl nebija M$ džauru prātos. Tikpat labi jau var taisīt konsoli 10 gadus , lai tik pēc iespējas vairāk funkciju varētu sabāst.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
THECalitis
Admins
THECalitis


Male Number of posts : 1474
Age : 34
Localisation : Zemgale, Jelgava
Registration date : 2007-04-15

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-10-05, 07:12

Quote :
Tikpat labi jau var taisīt konsoli 10 gadus , lai tik pēc iespējas vairāk funkciju varētu sabāst.
Taisnība.
Back to top Go down
http://konsolv.blogspot.com
Vis
7. level - hard
7. level - hard
Vis


Male Number of posts : 314
Age : 45
Registration date : 2007-09-06

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-10-05, 12:28

Picins wrote:
bet tad nesaprotu Microsoft,kapeec vajadzeeja suutiit aaraa x360 bez HDMI

1.daudziem nav un tik drīz nebūs HDTV
2.jebkura jauna tehnoloģija ir dārga - kāpēc, lai sadārdzinātu produktu ar fīču, kura lielākajai daļai nav vajadzīga (skat. punktu Nr.1.)?
3.tehnoloģijas attīstās (lasi kļūst lētākas), par to pašu cenu un pat vēl lētāk nu jau tiek izlaistas konsoles ar HDMI
4. Runājot par HD DVD vs. Blu Ray, imho XBOX 360 viennozīmīgi ir uzvarētājs. kāpēc? vēl nav zināms, kurš būs uzvarētājs formātu karos - nopērkot PS3 tu automātiski dabū arī BR (protams ne par velti, tas jau ir iekļauts cenā), kas notiks, ja BR būs kārtējais Sony leimais standarts (Betamax, MiniDisc)? būsi samaksājis par nevajadzīgu draņķi...
Back to top Go down
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-10-05, 12:43

nu lai tik ps3 pameigina izlaizt jaunu Very Happy
Back to top Go down
Vis
7. level - hard
7. level - hard
Vis


Male Number of posts : 314
Age : 45
Registration date : 2007-09-06

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-10-05, 13:22

un ko tu izdarīsi? neēdīsi vakariņas? Smile
Back to top Go down
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-10-05, 14:49

Hell_Dude wrote:
Picins wrote:
izskataas ka vieniigais prikols deel kaa pirkt Elite ir tikai 120 GbHDD, jo kaa redzems tad jaunaakie premium jau naak ar HDMI portu.... bet tad nesaprotu Microsoft,kapeec vajadzeeja suutiit aaraa x360 bez HDMI,vai tiesaam vajadzeeja izlaist puspabeigtu un ne liidz galam iztesteetu konsoli,tikai tapeec lai taa buutu paardosanaa atraak nekaa ps3? Suspect Suspect Suspect Suspect confused confused
Kad taisīja 360 HDMI/120 gb hdd/Video Marketplace vēl nebija M$ džauru prātos. Tikpat labi jau var taisīt konsoli 10 gadus , lai tik pēc iespējas vairāk funkciju varētu sabāst.
vot es saprotu ko tu saki,bet nu vienalga.... un to ka konsole nebija kaartiigi iztesteeta,tas nu man liekas ir fakts,jo ja taa nebuutu,tad nebuutu tik daudz mirusu x360 un MS nebuutu saudeejusi tik lielas naudas.....



To Viss...
tajaa pasaa laikaa lielaakai dalai ir HDTV,jo kaa nekaa dziivojam tacu 21Gadsimtaa,nevis 18...
un kapeec tad BR vareetu palikt nevajadziigs????tu laikam aizmirsi ka speeles tiek taisiitas uz sii formaata,un jau ja skataas veikalos un visuur cituur tad BR ir daudz popularaaks,lielaaka filmu izveele,kaa arii daudzas jaunaas filmas naak uz saada formata,bet ja paskataas uz HDDVD,tad tur nekaadi lieli jaunumi un daudz lielaaka izveele nav paraadiijusies...un ok cenas starpiiba starp ps3 un x360 ir saprotama,jo no ps3 tu sanem daudz ko vairaak,vai tad taa nav???
Back to top Go down
mazheks
4. level - hard
4. level - hard
mazheks


Male Number of posts : 251
Age : 42
Registration date : 2007-04-18

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-10-05, 15:10

Picins wrote:
Hell_Dude wrote:
Picins wrote:
izskataas ka vieniigais prikols deel kaa pirkt Elite ir tikai 120 GbHDD, jo kaa redzems tad jaunaakie premium jau naak ar HDMI portu.... bet tad nesaprotu Microsoft,kapeec vajadzeeja suutiit aaraa x360 bez HDMI,vai tiesaam vajadzeeja izlaist puspabeigtu un ne liidz galam iztesteetu konsoli,tikai tapeec lai taa buutu paardosanaa atraak nekaa ps3? Suspect Suspect Suspect Suspect confused confused
Kad taisīja 360 HDMI/120 gb hdd/Video Marketplace vēl nebija M$ džauru prātos. Tikpat labi jau var taisīt konsoli 10 gadus , lai tik pēc iespējas vairāk funkciju varētu sabāst.
vot es saprotu ko tu saki,bet nu vienalga.... un to ka konsole nebija kaartiigi iztesteeta,tas nu man liekas ir fakts,jo ja taa nebuutu,tad nebuutu tik daudz mirusu x360 un MS nebuutu saudeejusi tik lielas naudas.....



To Viss...
tajaa pasaa laikaa lielaakai dalai ir HDTV,jo kaa nekaa dziivojam tacu 21Gadsimtaa,nevis 18...
un kapeec tad BR vareetu palikt nevajadziigs????tu laikam aizmirsi ka speeles tiek taisiitas uz sii formaata,un jau ja skataas veikalos un visuur cituur tad BR ir daudz popularaaks,lielaaka filmu izveele,kaa arii daudzas jaunaas filmas naak uz saada formata,bet ja paskataas uz HDDVD,tad tur nekaadi lieli jaunumi un daudz lielaaka izveele nav paraadiijusies...un ok cenas starpiiba starp ps3 un x360 ir saprotama,jo no ps3 tu sanem daudz ko vairaak,vai tad taa nav???

khm, nu arī mūzikas albūmi bija nopērkami MiniDisc formātā Smile
Back to top Go down
http://mazheks.klab.lv
Vis
7. level - hard
7. level - hard
Vis


Male Number of posts : 314
Age : 45
Registration date : 2007-09-06

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-10-05, 15:31

Quote :
tajaa pasaa laikaa lielaakai dalai ir HDTV,jo kaa nekaa dziivojam tacu 21Gadsimtaa,nevis 18...

tu esi pārliecināts?Smile moš iedod kādus skaitļus, vai procentuālo sadalījumu!

Quote :
un kapeec tad BR vareetu palikt nevajadziigs????tu laikam aizmirsi ka speeles tiek taisiitas uz sii formaata,un jau ja skataas veikalos un visuur cituur tad BR ir daudz popularaaks,lielaaka filmu izveele,kaa arii daudzas jaunaas filmas naak uz saada formata,bet ja paskataas uz HDDVD,tad tur nekaadi lieli jaunumi un daudz lielaaka izveele nav paraadiijusies

paskaties mazheka atbildi
nav runa par to, ka Sony izmanto BR arī spēlēm, bet par BR izmantošanu cita veida datiem - filmām, mūzikai utt...

Quote :
...un ok cenas starpiiba starp ps3 un x360 ir saprotama,jo no ps3 tu sanem daudz ko vairaak,vai tad taa nav???

nav svarīgi, cik daudz mantu tu saņem, svarīgi ir, vai tās tev ir vajadzīgas (šajā brīdī es nedomāju konkrēti tevi)
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty2007-10-05, 16:03

Vis wrote:
nav svarīgi, cik daudz mantu tu saņem, svarīgi ir, vai tās tev ir vajadzīgas (šajā brīdī es nedomāju konkrēti tevi)
Pilnīgi piekrītu. Man liekas ka vislabāk būtu tad ja M$ un Sony piedāvātu Geimeru un Majās Izklaides Centra versijas. Piem. 360 Mājas izklaides centrs ar 120gb hdd, hd dvd un moš vēl kaut ko. Geimeru pakā tikai 20gb hdd un parastās mantas kuras nāk līdzi Premiumam. Ps3 atkal viena versija bez BR un sūdiem, bet otra ar.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
Sponsored content





Elite Latvijaa; - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Elite Latvijaa;   Elite Latvijaa; - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Elite Latvijaa;
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vai Latvijaa buutu nepiecieshami konsolju speelju turniir...
» PS2.Xbox-original,Xbox360-(core.premium.elite)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KonsoLV :: Foruma pamatdaļa :: Par konsolēm-
Jump to: