KonsoLV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KonsoLV

Par konsolēm un to spēlēm!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Video reviews - cancelled

Go down 
+3
Kaviars
Junago
Hell_Dude
7 posters
AuthorMessage
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Video reviews - cancelled Empty
PostSubject: Video reviews - cancelled   Video reviews - cancelled Empty2007-12-21, 00:09

Pēc aptuveni pusminūtes ilgām pārdomām esmu izlēmis , ka vairs neveidošu video pēcskatsu. Kāpēc? Tāpēc ka tie neatbilst pat visszemākajām prasībām. Ja jums Kane & Lynch: Dead Man video pēcskats patika tad jūsu prasības ir zemākas nekā trīs reizes izvarotam rosolam. Protams tur bija editēšanas kļūdas kuras varētu novērst nākošajā pēcskatā - balss intonācija mainas, mainās balss skaļums, ļoti labi dzirdams ka teksts tiek draņķīgi lasīts. Tomēr ir arī lietas kuras var labot tikai tērējot summas kuras pārsniedz manu limitu. Capture card un kaut cik sakarīgs mikrofons.

ps.

Iesaku nomainīt foruma nosaukumu uz "par konsoLV" vai ko tādu. Pēc nosaukuma var spriest ka Cālītis gaida tikai ieteikumus, bet nevis kritiku'n'sūdus.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
Junago
Final Boss - easy
Final Boss - easy
Junago


Male Number of posts : 59
Age : 41
Localisation : Afrika
Registration date : 2007-10-23

Video reviews - cancelled Empty
PostSubject: Re: Video reviews - cancelled   Video reviews - cancelled Empty2007-12-21, 01:13

'Iesaku padomāt vairāk, kā pusminūti Wink Jo man review par Kane & Lynch ļoti patika. Tas bija orģināls king
Back to top Go down
http://junagox360.spaces.live.com
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Video reviews - cancelled Empty
PostSubject: Re: Video reviews - cancelled   Video reviews - cancelled Empty2007-12-21, 11:34

teikshu godigi man kane video ar patika Smile
Back to top Go down
Messer
5. level - insane
5. level - insane
Messer


Male Number of posts : 585
Age : 116
Registration date : 2007-08-05

Video reviews - cancelled Empty
PostSubject: Re: Video reviews - cancelled   Video reviews - cancelled Empty2007-12-26, 17:44

holy sh*t. Vai tad tiešām jābut tualetes papīram no zīda (literāli) Naf vajag labākus mikrofonus un tādus sviestus. Neesam ne Gamespot, ne IGN, kuriem pienes ar paplāti klāt geimu un tūkstoti katru reizi kad pasaka kādu vārdu. Nav ne apgaismojums, ne grims, ne mikrofoni, ne korporatīvs atbalsts no kompānijām ar kurām ir noslēgti mūža-termiņa kontrakti.

Es domāju, ka nevajag pārspīlēt, jo diezgan labi ierēcu Kane and Lynch reviewā. Pusminūti vajadzētu vairāk.
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Video reviews - cancelled Empty
PostSubject: Re: Video reviews - cancelled   Video reviews - cancelled Empty2007-12-26, 17:53

Messer wrote:
holy sh*t. Vai tad tiešām jābut tualetes papīram no zīda (literāli) Naf vajag labākus mikrofonus un tādus sviestus. Neesam ne Gamespot, ne IGN, kuriem pienes ar paplāti klāt geimu un tūkstoti katru reizi kad pasaka kādu vārdu. Nav ne apgaismojums, ne grims, ne mikrofoni, ne korporatīvs atbalsts no kompānijām ar kurām ir noslēgti mūža-termiņa kontrakti.

Es domāju, ka nevajag pārspīlēt, jo diezgan labi ierēcu Kane and Lynch reviewā. Pusminūti vajadzētu vairāk.
Tādu pašu skaņas kvalitāti es varētu dabūt piržot virsū Siemens m55 , un par video materiālu lieta ir tāda ka ir grūti tekstam piemeklēt attiecīgu video. Pieņemsim, es stāstu pa vienu lietu , bet video notiek kas cits. Saku ka AI sucks a video rāda ka brauc ar mašīnu. Pietam ja pagriezīsiet skaļāk dzirdēsiet kā fonā runā gametrailers.com vecis.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
Messer
5. level - insane
5. level - insane
Messer


Male Number of posts : 585
Age : 116
Registration date : 2007-08-05

Video reviews - cancelled Empty
PostSubject: Re: Video reviews - cancelled   Video reviews - cancelled Empty2007-12-26, 18:02

Pesimisms rulzzz! Nav jau tik traki, nedaudz labāks sound editings un viss kārtībā. Neredzu kāpēc jātaisa drāma.
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Video reviews - cancelled Empty
PostSubject: Re: Video reviews - cancelled   Video reviews - cancelled Empty2007-12-26, 18:05

Messer wrote:
Pesimisms rulzzz! Nav jau tik traki, nedaudz labāks sound editings un viss kārtībā. Neredzu kāpēc jātaisa drāma.
Macētu uztaisīt drāmu uztaisītu... pietam AC reviews (ar Vis'a editingu) ir reizes 50 labāks par K&L reviewu.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Video reviews - cancelled Empty
PostSubject: Re: Video reviews - cancelled   Video reviews - cancelled Empty2008-01-04, 22:40

Khem, tauta. Vai jūs interesētu arī pavecāku spēļu reviewi? Piemēram, Crackdown, Forza 2?
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
MIX
Final Boss - easy
Final Boss - easy
MIX


Male Number of posts : 59
Age : 31
Localisation : LVL
Registration date : 2007-09-08

Video reviews - cancelled Empty
PostSubject: Re: Video reviews - cancelled   Video reviews - cancelled Empty2008-01-04, 22:47

Protams! cheers
Back to top Go down
Damn!
1. level - hard
1. level - hard
Damn!


Male Number of posts : 203
Age : 32
Registration date : 2007-11-03

Video reviews - cancelled Empty
PostSubject: Re: Video reviews - cancelled   Video reviews - cancelled Empty2008-01-04, 22:49

Ta jau man ar bus jauzraksta par VCS vai LCS Very Happy
Back to top Go down
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Video reviews - cancelled Empty
PostSubject: Re: Video reviews - cancelled   Video reviews - cancelled Empty2008-01-04, 22:49

jap interesee
Back to top Go down
MIX
Final Boss - easy
Final Boss - easy
MIX


Male Number of posts : 59
Age : 31
Localisation : LVL
Registration date : 2007-09-08

Video reviews - cancelled Empty
PostSubject: Re: Video reviews - cancelled   Video reviews - cancelled Empty2008-01-04, 22:51

Protams vislabāk būtu video, nevis garlaicīgi teksti, kurus slinkums lasīt.
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Video reviews - cancelled Empty
PostSubject: Re: Video reviews - cancelled   Video reviews - cancelled Empty2008-01-05, 00:30

MIX wrote:
Protams vislabāk būtu video, nevis garlaicīgi teksti, kurus slinkums lasīt.
Video nebūs, tici man. Un es vienmēr cenšos tā lai garie teksti nebūtu garlaicīgi.
Quote :
Ta jau man ar bus jauzraksta par VCS vai LCS Very Happy
Šoreiz nerunāju par tik senām spēlēm.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
DrumB
1. level - medium
1. level - medium
DrumB


Male Number of posts : 65
Age : 34
Localisation : Cēsis
Registration date : 2007-12-25

Video reviews - cancelled Empty
PostSubject: Re: Video reviews - cancelled   Video reviews - cancelled Empty2008-01-05, 00:52

Man personiski ļoti ieinsteresētu raksts par Forza 2.
Back to top Go down
http://igl.times.lv/
Sponsored content





Video reviews - cancelled Empty
PostSubject: Re: Video reviews - cancelled   Video reviews - cancelled Empty

Back to top Go down
 
Video reviews - cancelled
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Video capture
» PC un video karte!
» iemet linku vai video
» Kaa no video faila uzmeikot .gif ?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KonsoLV :: Labākai KonsoLV darbībai :: Ierosinājumu uzklausīšanas dienests-
Jump to: