KonsoLV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KonsoLV

Par konsolēm un to spēlēm!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 KonsoLV Reloaded? (garš teksts)

Go down 
+10
robsons
Picins
elSprogo
Hlazor
Kaviars
THECalitis
mazheks
Messer
maikijs
Hell_Dude
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-09, 22:44

Tākā drīz jau gads beigsies, vai jau arī ir beidzies tādēļ ka decembrī tāpat neviens neko nedara, nolēmu atskatīties uz 2007. gadu. Ja esat pamanījuši tad pavasarī viena vistas atvase , maksimums piecu minūšu laikā (ārkārtīgi atvainojos ja tas aizņēma ilgāku laiku... varbūt tomēr septiņas) uztaisīja blogu iekš blogspot.com kuru nodēvēja par konsoLV. Tie kuri to nebija ievērojuši , lūdzu steigšus pametiet šo forumu un internetu. Varbūt pie reizes pametiet Latviju un dodieties uz kādu pamestu salu klusajā okeānā.

Nu jau būs pagājis vairāk kā pusgads kopš šitais būcenis rūc un man godīga jāsaka , ka no apriļļa nekas dižs atskaitot foruma rašanos nav noticis. Protams ir reģistrējušies aptuveni 100 dīkdieņu tomēr aktīvo jūzeru skaits jau labu laiku stāv pie kādiem 25/27. Jā ir arī uztaisīti veseli 7 (omg) pēcskati , pietam viens video (zomg) no kura labākajā gadījumā piemetas viegla caureja , bet sliktākajā tiek izd*rstas visas iekšas. Ducis rakstītu ziņu un pie pustūkstoša visādu , atvainojos, mēslu. Piedod cālīti. Laikam es esmu kāds 50 gadus vecs opis ar spontānās erekcijas problēmām vai vienkārši nesaprotu par ko pats runāju , bet manuprāt pastāvīgi vienkārši iepastot gameplay video/trailerus/screenshotus no ārzemju saitiem ir diezgan bezjēdzīgi. Protams screeni un viģiki ir labas lietas , bet ja saits 90% sastāv no tiem tad nu...

Vismaz nākošgad būtu jāveic kautkāds progress. Ideāli protams būtu cilvēks kurš pastāvīgi rakstītu vai veidotu vienalga ko priekš konsoLV un ja nu tiecamies pēc Andersones krūtīm tad www.konso.lv ...atgriežoties pie realitātes. Nākošajā gadā noteikti ka palielināšu savu atdavi vietējās konsolistu grupas pēdējās saliņas nostiprināšanai un lūgšu jūs tāpat. Tik tiko bija Novembris. Gada mēnesis kad iznāk tik daudz spēļu ka to kopējā summa ir lielāka par kādas mazas Āfrikas valstiņas melnā tirgus cenu, bet konsoLV tik viens reviews (m@nz0rZzz lolz lol! afro flower ). Vismaz uzrakstiet īsumā. ~ 150 vārdu garš teksts par ko tajā sūdā vismaz runa iet. Vel progresam novēlu mazāk spama forumos. Ja nav ko teikt tad nesaki nevis ieposto bezjēdzīgu 3 vārdu teikumu (kaviaram pievērst uzmanību)... ķipa jēga visam garajam tekstam tāda- 2008. gadā kautkas ir jāsāk darīt.

ps.

Janvārī gaidāms ūber raksts "Ko kapāt 2008'ajā"


Last edited by on 2007-12-10, 21:07; edited 3 times in total
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
maikijs
1. level - insane
1. level - insane
maikijs


Male Number of posts : 441
Age : 35
Localisation : Liepaja
Registration date : 2007-07-30

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-09, 23:52

jā par tiem īsajiem tekstiem tev taisnība! tas, ka viens pariks tur posto entos teikumus, tas nav forshi! iespējams, kāds vienkārši mēģina sev savākt maksimāli daudz postus, lai tikai uzkačātu savu levelu!

Ja kaut ko raksta, tad čista vajag rakstīt par apspriežamo tēmu! Pašam man arī varbūt kādu reizi ar sanācis aiziet oftopikā, bet vismaz nejau tik daudz, ka kāds cilvēks prasa vai viņam vajadzētu atkodēt savu XBOX360! Kā rezultātā viens saka, pirātisms ir slikti, ka vajagot pirkt oriģinālās spēles, otrs saka, ka PS3 ir labāks, bet trešais saka, ka XBOX360 ir labāks par PS3! Beigu beigās sanāk kaut kāds piesārņots Topiks! Jā vel ir arī kādi 100 topiki par PSP, kur visi jautājumi ir vienādi, piem. cik maksā atmiņas karte? kādas spēles man labāk pirkt? kā pieslēgt ienternetu? utt.



Tāpēc nākamgad tik tiešām vajadzētu mazāk to oftopiku!
Smile
P.S. Es pat varētu izlabot kļūdas kādiem rakstiem! Smile
Back to top Go down
Messer
5. level - insane
5. level - insane
Messer


Male Number of posts : 585
Age : 116
Registration date : 2007-08-05

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-10, 15:59

Jā, es arī centīšos ātrāk dabūt jaunas relīzes un centīšos uzrakstīt apskatus, video review gan varētu Hell_Dude taisīt. Vis paldies dievam ir tik dāsns un izlabo manas kļūdas. Par tiem īsiem tekstiem arī taisnība, post count neko nenozīme ja visi tavi posti ir vienādi.

Labs raksts, tikai atdali nākamreiz.
Back to top Go down
mazheks
4. level - hard
4. level - hard
mazheks


Male Number of posts : 251
Age : 42
Registration date : 2007-04-18

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-10, 16:20

bet tēvocis mažeks turpinās dzīt svirestu par un ap xbeeeeeex
Back to top Go down
http://mazheks.klab.lv
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-10, 16:27

mazheks wrote:
bet tēvocis mažeks turpinās dzīt svirestu par un ap xbeeeeeex
Un ceru ka nekad nepārtrauksi...
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
THECalitis
Admins
THECalitis


Male Number of posts : 1474
Age : 34
Localisation : Zemgale, Jelgava
Registration date : 2007-04-15

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-10, 17:05

Skarbi, bet patiesi.

Ceru uz tautas atsaucību, laba satura radīšanā.
Back to top Go down
http://konsolv.blogspot.com
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-10, 18:36

tatad takaa runa gaja ari par mani tad teikshu taa laikam esmu njoobs jo man nepatik lasit garos tekstus un pasham rakstit ar tadu nepatik-tapec rakstu iisos Smile

runajot par psp-nu neteiksim ka man ljoti patik 100 un viena sadalja par to-kapec nevarat uztaisit prosta psp palidziba kur jautasies visus savus jautajumus par un ap psp!!! lol!

hell_dude-man niks ir nevis kaviārs bet gan kaviars iegaumee!!!
Back to top Go down
Hlazor
8. level - medium
8. level - medium



Male Number of posts : 142
Age : 31
Registration date : 2007-11-27

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-10, 20:37

centiishos rakstiit vairaak varbuut kadu rewievu uzcepshu ja buus iedvesma
Back to top Go down
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-10, 20:43

gan esar kadu revievu uztaisishu par spelem kuras rit dabushu Smile
Back to top Go down
THECalitis
Admins
THECalitis


Male Number of posts : 1474
Age : 34
Localisation : Zemgale, Jelgava
Registration date : 2007-04-15

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-11, 16:34

Nu ļoti jauki! Smile
Back to top Go down
http://konsolv.blogspot.com
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-11, 16:53

Pasūtīju DualShock3. Ja veiksmīgi ieradīsies, varēšu apskatu uzmest.
Back to top Go down
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-11, 17:28

elSprogo wrote:
Pasūtīju DualShock3. Ja veiksmīgi ieradīsies, varēšu apskatu uzmest.
a man pirmajam buus Laughing Laughing Laughing


nu gan jau es ar saaksu varbuut palikt aktiivaaks ar rakstiisanu... kas attiecaas uz spamosanu,te nu es vareetu izteikt raajienu daudziem un arii pasam caliitim,tas ir tavs forums utt un tev buutu jaaruupeejaas par kaartiibu,ja kaads raksta entos postus par vienu un to pasu,vienkaarsi izsaki raajienu,izdzeest visu ,vai kaut kaa taa... varbuut ir arii taa ka tu viens nevari visam izsekot liidzi,varbuut tapeec vareetu 2vus vai 1nu lietotaaju paarveerst par moderatoriem....kaa arii varbuut vareetu forumu veel nedaudz sadaliit pa grupaam,piemeeram pa konsoleem,ps3, x360,wii,handhelds,vai kaut kaa taa,katraa ievietot paliidziiba un jautaajumi,tur tipa visa info par so konsoli utt un lietotaaji uzdod savus jautaajumus,taa jau buus nedaudz sakoptaaks forums,nebuus entie psp utt topics....
Back to top Go down
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-11, 17:56

Picins wrote:
elSprogo wrote:
Pasūtīju DualShock3. Ja veiksmīgi ieradīsies, varēšu apskatu uzmest.
a man pirmajam buus Laughing Laughing Laughing

to mēs vēl redzēsim Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

spams spams spams spams spams Smile

te vēl tas spams nav ne tuvu tik traks, kā citur, tā kā nevaig pašlaik pārlieku cepties. foruma kārtības rullis + warning/kick-ban sistēma, un viss būs ok Smile
Back to top Go down
robsons
5. level - easy
5. level - easy
robsons


Male Number of posts : 29
Age : 31
Localisation : riga
Registration date : 2007-08-10

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-11, 17:58

Iedalīšana PS3, Xbox 360, Wii, Handhelds būtu ļoti laba ideja!
Back to top Go down
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-11, 18:05

imho tāda sadalīšana samazinātu aktivitāti katrā atsevišķā daļā, ka rezultātā būtu vēl trakās "te takš nekas nenotiek!" efekts. Kamēr šeit nav tūkstošiem hits dienā, nav ko dalīties Smile
Back to top Go down
Vis
7. level - hard
7. level - hard
Vis


Male Number of posts : 314
Age : 45
Registration date : 2007-09-06

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-12, 13:45

elSprogo wrote:
. Kamēr šeit nav tūkstošiem hits dienā, nav ko dalīties Smile

i am agree Smile
šis jau vairākas reizes runāts, pie tam vēl lielākā daļa no spēlēm ir multiplatformu... atkārtotie topiki protams kaitina, bet tas ir akmens admina dārziņā Wink dzēs, pārvieto utt Parasti visos kaut cik normālos forumos ir pieņemts, ka vispirms izlasi, kas jau ir uzrakstīts, pameklē vai t
ada tēma jau nav un tikai tad cep jaunu

runājot, par HD pirmo postu, sen nekas tik jautrs (labā nozīmē) šeit nebija lasīts Smile
Back to top Go down
Damn!
1. level - hard
1. level - hard
Damn!


Male Number of posts : 203
Age : 32
Registration date : 2007-11-03

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-12, 14:51

Nuuuuuuu.....es varu uzrax uz doto briidi reviewu par cod4, bet visi jau vinju sen ir izgajusi Sad
Bet nakamgad no manas puses varat gaidiit vairakus reviewus vai iespejams pat vienu previewu. Laiks radiis.

Un es pilniigi piekriitu Hell Dude, tajaa zinjaa, ka vaig tajaa galvenaja lapaa iemest kko vairak kaa tikai kkadi screeni un video muziigi. Varetu kadas zinjas biezak iemest(ne jau zinjas kuras rada pa LNT, bet gan zinjas , ka iznaaks kada jauna spele vai kada konsole utt), varetu ar uztaisiit kaadu sadalju "cheats" vai kko tamliidzigu.
Back to top Go down
Vis
7. level - hard
7. level - hard
Vis


Male Number of posts : 314
Age : 45
Registration date : 2007-09-06

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-12, 15:02

Par aprakstiem runājot... negribās jau nevienu jauno censoni noniecināt, bet nu tomēr, pārlasiet, ko esat uzrakstījuši,vislabākais pēc dienas vai divām. Viens ir gramatiskās kļūdas, bet nevajag aizmirst otru lietu - stila kļūdas.
Back to top Go down
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-12, 15:52

tik daudz hits seit tiesaam nebuus,neliidz tam kameer tiks viss sakaartots un viss tiks normaali organizeets,caliits viens to nevar visu kontroleet un dirigeet....galvenaa lappa? kaads to vispaar apmeklee? es man liekaas vispaar esu tikai 2vas reizes tur bijis,kapeec,tapeec ka tur nekaa nav,screens un video,tie visi nokopeeti utt.tad kapeec man iet sinii lappaa,es labaak aizeju tur kur ir arii jaunaakaa info rakstiita par visu to... mums tipa ir jau 100 regisfreeti lietotaaji,aktiivie ir tikai apmeeram 5taa dala,kapeec daudzi neatgriezaas,tapeec ka nav interesanti,besii lasiit entos spam posts,vai tad taa nav??? es ar domaaju iet prom,kapeec,tiesi deel tiem pasiem faktiem... meeginaaju es nedaudz kaut ko uzlabot utt,bet nu kapeec man to buutu jaadara,jaateeree savs laiks,ja es esu parasts lietotaajs te.... un pret caliiti es tagat buusu nedaudz skarbs-tev nu buutu laiks saakt kaut ko dariit,organizeet,panemt sev paliigus,uzticeet viniem savas sekcijas,vairaak ieveerot noteikumus,jo godiigi,tad es neredzu ka tu vispaar kaut ko dariitu,vot cista godiigi,taa nav???
Back to top Go down
Damn!
1. level - hard
1. level - hard
Damn!


Male Number of posts : 203
Age : 32
Registration date : 2007-11-03

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-12, 16:11

Ir, ir. Nesaprotu kapec, tu, caliit nevari tiesam panjemt vairakus tos moderatorus. Lai notiek kaads lielaks action te, un galvenaja lapaa(ta tacu ir galvenaa lapa, vai ne, tur tacu visam vajadzetu izskatiities siki). Ne jau katram ir jabuut tam moderatoram, to mes neprasam, bet kaadi divi cilveki, kuriem nav slinkums, kuriem tu uztici sito visu, caliit.
Back to top Go down
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-12, 16:26

iesaku pačekot pirkt/pārdot topikus un paskaitīt, cik ir tādi useri, kas reāli tikai iemet savu sludekli, pāris postos pačakarē prātu un aidā prom no foruma. pieņemu, ka tāda ir liela daļa - interesē tikai nopārdot preci, nekas vairāk.

Ja tas reāli tā arī ir (nemetos uzreiz galvot), tad nav tik traki ar to "ierodas, negrib rakņāties cauri spamam, iet prom".
Back to top Go down
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-12, 16:31

elSprogo wrote:
iesaku pa?ekot pirkt/p?rdot topikus un paskait?t, cik ir t?di useri, kas re?li tikai iemet savu sludekli, p?ris postos pa?akar? pr?tu un aid? prom no foruma. pie?emu, ka t?da ir liela da?a - interes? tikai nop?rdot preci, nekas vair?k.

Ja tas re?li t? ar? ir (nemetos uzreiz galvot), tad nav tik traki ar to "ierodas, negrib rak??ties cauri spamam, iet prom".
es varu pateikt taa,cik ilgi tu seit esi un cik ilgi es un paareejie... ko es zinu no aizgaajusiem lietotaajiem un ko tu? kaut gan tas buutu caliisa pienaakums intereseeties kapeec..
Back to top Go down
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-12, 16:35

es nezinu, kura pienākums (vai vispār to var saukt par pienākumu) tas būtu, bet gan jau ir kāda iespēja iečekot kad useris ir "last seen" un kuros topikos ir bijis "most active" (vismaz citos forumos esmu redzējis).

Vienk. domāju ka būs paliels skaits reģistrēto lietotāju, kas ir reģistrējušies tikai lai kaut ko pārdotu/nopirktu.

Bet ja godīgi, tad īsti nesapratu ko Picin tu ar to tekstu biji domājis Very Happy
Back to top Go down
Zenth
4. level - medium
4. level - medium
Zenth


Number of posts : 104
Age : 44
Registration date : 2007-11-11

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-12, 16:37

vins bija domaajis tev uzbraukt Very Happy
Back to top Go down
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard
elSprogo


Male Number of posts : 269
Age : 38
Registration date : 2007-11-27

KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty2007-12-12, 16:41

nu tad Picins var PN ar savu attieksmi, un ar uzbraucieniem lietotāju skaitu nepalielināsi Smile
Back to top Go down
Sponsored content





KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty
PostSubject: Re: KonsoLV Reloaded? (garš teksts)   KonsoLV Reloaded? (garš teksts) Empty

Back to top Go down
 
KonsoLV Reloaded? (garš teksts)
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» KonsoLV chats
» konsolv
» KonsoLv?!?!?!? :)
» KonsoLV
» Kaa atradi KonsoLV?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KonsoLV :: Labākai KonsoLV darbībai :: Ierosinājumu uzklausīšanas dienests-
Jump to: