KonsoLV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KonsoLV

Par konsolēm un to spēlēm!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 PSN speelu maina....

Go down 
AuthorMessage
Picins
Bonus Round
Bonus Round
Picins


Male Number of posts : 918
Age : 39
Localisation : UK,Guernsey...
Registration date : 2007-04-29

PSN speelu maina.... Empty
PostSubject: PSN speelu maina....   PSN speelu maina.... Empty2007-12-07, 05:34

kaa jau zinaams tad var mainiities ar siim speleem,nu vot tapeec man ir labs piedaavujums,es reaali gribeetu jauno Bowling speeli,nevaru to nopirkt jo taa ir US storaa,un man tajaa karte nedarbojaas,taa pat kaa jums EU storaa nedarbojaas LV kartes,tapeec man ir piedaavaajums,ja kaads buutu ar mieru pirkt to Bowlingu tad vareetu sarunaat mainiities,es vareetu dot Tekken 5 online,veel man ir arii divas eye toy speeles,aqua vita un trials of topoq,plus ir arii locoroco... vai arii vareetu sarunaat ka es nopeerku kaut ko no UK store,kas jums varbuut reaali interesee,man jau liekaas ka piedaavaajums pret tekken ir diezgan labs,nemot veeraa jau ja nemaldos tad tas US store maksaa pie 30usd,a bowlings tikai 10... protams buutu patiikami ja veelaak vareetu veel kaut ko piemest klaat,kaa arii neaizmirsiisim ka ar veel daziem lietotaajiem uzreiz var sarunaat pret kaut ko samainiities,takaa visiem loti labs dariijums,un pietam reaali letaak,vai tad ne???
Back to top Go down
 
PSN speelu maina....
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» maina...
» Speelu striimoshana PC->PS3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KonsoLV :: Vēl šis un tas :: Tirgus placis-
Jump to: