KonsoLV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KonsoLV

Par konsolēm un to spēlēm!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??

Go down 
+16
Zer0her0LV
laivinieks
Messer
Le Coq
Kaviars
maarciiC
Zenth
THECalitis
Damn!
Junago
archi
mazheks
Vis
biei
Hell_Dude
kricix
20 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
kricix
9. level - medium
9. level - medium
kricix


Male Number of posts : 151
Age : 30
Registration date : 2007-10-15

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-27, 23:36

??
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 00:03

Mana mamma man neatļauj pīpēt , tāpēc es ne Sad
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
kricix
9. level - medium
9. level - medium
kricix


Male Number of posts : 151
Age : 30
Registration date : 2007-10-15

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 09:27

Bet ja atlautu tad pipetu!
Back to top Go down
biei
10. level - medium
10. level - medium
biei


Number of posts : 159
Age : 36
Localisation : Back to Dzimtene XD
Registration date : 2007-06-16

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 13:35

Nu pīpēshana, kā tāda smagi sux, jo tur naw nekaa forsha vai kruta ... + veel var pareekinaat cik daudz naudas meenesii nopiipeejas .... tas ir ljooti neizdeviigi un arii kaitiigi, Kautgan varu atziities kad to Daru ... Sad , tagad jau 19 gados ir paraadijushaas nelielas veselības problēmas, ik pa brīdim jaaieklepojās, kaklaa regulāri sakrājas biezu siekalu koncentrācija ko sauc par Harchu ... Evil or Very Mad vaardu sakot riebekliigi, un runaajot par nauda taa pluust zveeriigi, meenesii vien tiek nokuriiti ~ 60Ls ... un zinot to kad cigareshu cenas augs un aug veel jo projām tas ir vāks... Vistraakaakaa piipeeshana sanaak Tieshi Speeleejot Muusu miiljo Konsoli, peec pirmaas nospeeleetaas pusstundas tu aizej mieriigi uzpiipeet, peec otraas stundas tu saproti kad naw weerts teereet laiku, lai kur ietu, un tu pienem pareizo leemumu un piipee tur pat ar nodurtu skatienu ekraanaa, peec trijaam stundaam Nikotiina vajadziiba atkal parvar speeles burviibu un ietriecas smadzenees ar velmi peec tabakas.... Un tad jau tev ir Pox, tu ar vienas rokas manevru paker pacinju , izlobi smeeki un ietriec to muteee, un taalaaak seko sinhrona Smeekeeshana nakts garumaa kas ir ljooti kaitiiga, cigarete peec cigaretes, un taa liidz riitam... No riita rezuultraats ir viens tu knapi pieceles no speeleeshanas pozas, secini kad cigareshu vairs naw,Dziivojamaa platiiba ir tik nenormaali piepiipeeta kad knapi var saskatiit ekraanu , tevi paarnem dusmas, un saak gribeeties kaadam iedot bietee... NU nerunaasim nemaz par kka speeleeshanu drugu lokaaa un it iipshi ja visi kurii.... (Tas pats attiecas arii uz uudens piipeem,)
Nu Doma ir viena - Piipeeshana jums smagi traucees Speelesshanas procesaa.... king
Back to top Go down
Vis
7. level - hard
7. level - hard
Vis


Male Number of posts : 314
Age : 45
Registration date : 2007-09-06

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 14:16

biei wrote:
jo tur naw nekaa forsha vai kruta ...

tad kāpēc to dari? es smēķēju, jāsaka gan, ka reti (un nekādā gadījumā mājās, kur nu vēl iekšā dzivoklī), bet daru to tāpēc, ka man tas patīk... lai cik tas dīvaini nebūtu arī atkarība man nav...

ja tas, ko sarakstīji ir par tevi, tad man tevis pavisam nopietni ir žēl (bez kāda sarkasma vai ironijas), neesi mēģinājis atmest? 60 Ls mēnesī, jomajo, tas ir kādas divas paciņas dienā, man aiziet apmēram 50 santīmi nedēļā (mazā paciņa Marlboro), protams alkohola lietošanas reizes (dzert arī nav labi Smile) un tamlīdzīgi pasākumi cigarešu patēriņu palielina, bet ... ne jau tie 60 Ls ir daudz (jāsaka arī maz tas nav), bet DIVAS PACIŅAS DIENĀ 19 gadu vecumā affraid . vecīt, meklē palīdzību!
Back to top Go down
mazheks
4. level - hard
4. level - hard
mazheks


Male Number of posts : 251
Age : 42
Registration date : 2007-04-18

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 15:25

Vis wrote:
es smēķēju, jāsaka gan, ka reti (un nekādā gadījumā mājās, kur nu vēl iekšā dzivoklī)

nu, parasti, kad garšojam alu, tu velc atspērdamies Smile)))
Back to top Go down
http://mazheks.klab.lv
archi
4. level - insane
4. level - insane
archi


Male Number of posts : 555
Age : 38
Registration date : 2007-04-15

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 15:36

es agraak smeekeeju
bet kaapeec vairs nesmeekeeju- jo nav vairs jautri Smile
Back to top Go down
Vis
7. level - hard
7. level - hard
Vis


Male Number of posts : 314
Age : 45
Registration date : 2007-09-06

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 15:46

mazheks wrote:
nu, parasti, kad garšojam alu, tu velc atspērdamies Smile)))

1. par alkohola lietošanas reizēm jau minēju
2. velku tavā dzīvoklī ne savā Wink, ja godīgi, labprāt ietu ārā, bet nu slinkums dara savu

nu tā kaut kā...
Back to top Go down
Junago
Final Boss - easy
Final Boss - easy
Junago


Male Number of posts : 59
Age : 41
Localisation : Afrika
Registration date : 2007-10-23

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 16:25

Pats nepīpēju un neiesaku to darīt cietiem. Mēginājis esmu, bet man tas nelikās nekas īpāšs, neguvu no tā nekādu labumu, kaifu utt. Very Happy
Back to top Go down
http://junagox360.spaces.live.com
mazheks
4. level - hard
4. level - hard
mazheks


Male Number of posts : 251
Age : 42
Registration date : 2007-04-18

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 16:35

Junago wrote:
Pats nepīpēju un neiesaku to darīt cietiem. Mēginājis esmu, bet man tas nelikās nekas īpāšs, neguvu no tā nekādu labumu, kaifu utt. Very Happy

vot i pareizi dari. neņem piemēru no tēvoča mažeka
Back to top Go down
http://mazheks.klab.lv
Damn!
1. level - hard
1. level - hard
Damn!


Male Number of posts : 203
Age : 32
Registration date : 2007-11-03

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 17:09

Nepīpēju. Vnk nevaru ciest tabakas dumus. Nekādu kaifu tajā nesaskatu.

P.S. Eiropā katru gadu mirst 2 000 000 cilvēku no plaušu vēža, lai gan paši nemaz nepīpē. Parēķiniet, cik gan smēķētāju, tad mirst visā pasaulē Neutral Question
Back to top Go down
THECalitis
Admins
THECalitis


Male Number of posts : 1474
Age : 34
Localisation : Zemgale, Jelgava
Registration date : 2007-04-15

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 17:10

Nē, es nepīpēju un nedzeru. Nejūtu, ka tas man būtu nepieciešams. Esmu stingri apņemies to nedarīt, lai gan grūti paredzēt, kas dzīves laikā var mainīties. Bet nē.. Tas ir slikti. Dikti nepatīk dūmu smaka. Kad kāds draugs/i pīpē cenšos attiet pietiekami tālu, lai nejustu dūmus. Tāpat ejot kādam pīpētajam garām, laikus mēģinu ievilkt elpu.
Back to top Go down
http://konsolv.blogspot.com
Zenth
4. level - medium
4. level - medium
Zenth


Number of posts : 104
Age : 45
Registration date : 2007-11-11

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 17:32

Junago wrote:
Pats nepīpēju un neiesaku to darīt cietiem. Mēginājis esmu, bet man tas nelikās nekas īpāšs, neguvu no tā nekādu labumu, kaifu utt. Very Happy

pievienojos Smile
Back to top Go down
maarciiC
2. level - medium
2. level - medium
maarciiC


Number of posts : 80
Age : 31
Registration date : 2007-10-07

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 17:38

Agrāk kādu pusotru gadu pīpēju, bet sapratu, ka tas sucks xDD
Back to top Go down
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 18:00

nepipeju Smile to uzskatu par noogju nodarbi!

nedzeru ar Smile vienigi uz janjiem(kadu alinju) un jaunaja gada(shampi)tatad sanak divreiz gadaa moska iedzeru!

takaa esmu vienigi atkarigs no ps3, nevis no nikotina vai alkahola cheers


Last edited by on 2007-11-28, 18:20; edited 1 time in total
Back to top Go down
kricix
9. level - medium
9. level - medium
kricix


Male Number of posts : 151
Age : 30
Registration date : 2007-10-15

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 18:19

Es dazreiz kada tusa uzpipeju!!Bet man besii tie stereotipi ka visi doma, ka visi tie kuri pipe doma ka ir baigi kruti ar savu cigareti!!Taa nav varbut kadi dazi daunji tya domaa nu bet lielaka dala pipmanju piipe jo ir atkariba!!Vai draugu kompanija tapat!!Be vislabakais ir tiesam pie alina uzpipet!! Smile Smile Smile
Back to top Go down
mazheks
4. level - hard
4. level - hard
mazheks


Male Number of posts : 251
Age : 42
Registration date : 2007-04-18

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 18:32

lasu es jūs visus un jūtos so slikts un vecs...

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? 061107_girl5
Back to top Go down
http://mazheks.klab.lv
Le Coq
6. level - medium
6. level - medium
Le Coq


Male Number of posts : 123
Age : 37
Localisation : Dobele/Jelgava
Registration date : 2007-08-18

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-28, 20:43

Man ir 10 gadus smēķētāja stāžs, kas vainagojas ar pāris pārtraukumiem dažu mēnešu garumā. Šobrīd jau kādu pusgadu nesmēķēju. Man visu smēķētprieku nogrieza regulārās problēmas ar sirdsdarbību, tāpēc, ja jūs nevēlaties sačakarētu savu veselību, varbūt tiešām noticiet tiem, kas saka, ka smēķēšana nopietni kaitē veselībai un beidziet pīpēt. Par to, cik kruti vai mazāk kruti tas izskatās, ka tu smēķē nav vērts runāt, jo tas ir aktuāli tīņiem, ne pieaugušiem cilvēkiem. Pieaugušie par to nedomā -" Kā izskatās?" Tā ir atkarība vai drīzāk dzīves komponente. Laika pavadīšanas veids. Tā, lūk, domāju es.
Back to top Go down
Messer
5. level - insane
5. level - insane
Messer


Male Number of posts : 585
Age : 116
Registration date : 2007-08-05

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-29, 12:30

Ja iet runa par alkoholu, tad tikai alu. Bet citreiz iznāk pīpēt ūdenspīpi vai kaut ko tādu, bet neesmu vairāk kā gadu smēķējis.
Back to top Go down
Vis
7. level - hard
7. level - hard
Vis


Male Number of posts : 314
Age : 45
Registration date : 2007-09-06

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-29, 12:49

mazheks wrote:
lasu es jūs visus un jūtos so slikts un vecs...

slims, vecīt, slims... Smile
Back to top Go down
mazheks
4. level - hard
4. level - hard
mazheks


Male Number of posts : 251
Age : 42
Registration date : 2007-04-18

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-29, 13:02

Vis wrote:
slims, vecīt, slims... Smile

m? kāpēc tad cienītais?
Back to top Go down
http://mazheks.klab.lv
Vis
7. level - hard
7. level - hard
Vis


Male Number of posts : 314
Age : 45
Registration date : 2007-09-06

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-29, 14:01

mazheks wrote:
Vis wrote:
slims, vecīt, slims... Smile

m? kāpēc tad cienītais?

slikts, vecs un slims
Back to top Go down
mazheks
4. level - hard
4. level - hard
mazheks


Male Number of posts : 251
Age : 42
Registration date : 2007-04-18

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-29, 14:05

Vis wrote:
mazheks wrote:
Vis wrote:
slims, vecīt, slims... Smile

m? kāpēc tad cienītais?

slikts, vecs un slims

tjipa kompliments? Smile))))
Back to top Go down
http://mazheks.klab.lv
Vis
7. level - hard
7. level - hard
Vis


Male Number of posts : 314
Age : 45
Registration date : 2007-09-06

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-11-29, 14:10

nu bet protams Smile
Back to top Go down
laivinieks
6. level - easy
6. level - easy
laivinieks


Male Number of posts : 32
Age : 33
Registration date : 2007-11-30

Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty2007-12-02, 13:49

Blin piipeeshana ir taada hu*na! Mad
Bet es nevaru atmest to drankji!
Saakumaa likaas ka nav atkariiba tikai tusos uzpiipeeju un pa retam kaadu duumu no draugiem,veelaak jau pa ciigai un tagad pats peerku ciigas Sad
Es domaaju ka man nekad nebuus atkariiba,tagad saprotu ko tas noziimee!
Nav taa ja tu neuzpiipeesi tev slikti buus,vnk tev pasham taada sajuuta ja uzpiipeesi paliks labaak atslaabinaasies un taa arii ir taa atkariiba!
Ja par to nedomaa tad nav tik traki a kad juuti ka draugi apkaart kumii uzreiz nevar atteikties!
Atkariiba ir tas no kaa nevar atteikties,piemeeram:pieaugushie jaunajaa gadaa nevar atteikties no shampja,taa arii ir atkariiba!
Back to top Go down
Sponsored content





Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty
PostSubject: Re: Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??   Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe?? Empty

Back to top Go down
 
Ko jus domajat par pipesanu??Un cik no jums pipe??
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» aber kas jums maajaas dziivo?
» Kaadas speeles jums liekas uz PSP vislabaakas?????

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KonsoLV :: Vēl šis un tas :: Offtopic-u pulcēšanās vieta-
Jump to: