KonsoLV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KonsoLV

Par konsolēm un to spēlēm!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Speeles muusdienaas.

Go down 
+3
biei
Kaviars
Hell_Dude
7 posters
AuthorMessage
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Speeles muusdienaas. Empty
PostSubject: Speeles muusdienaas.   Speeles muusdienaas. Empty2007-10-03, 19:08

Tāds jautājums ilgadējiem geimeriem. Kas jūsuprāt ir visvairāk mainījies spēlēs (neskaitot grafiku, protams)? Geimpleja ziņā, stila utt.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Speeles muusdienaas. Empty
PostSubject: Re: Speeles muusdienaas.   Speeles muusdienaas. Empty2007-10-03, 19:25

nu ir pieaugusi cilvecinju kustibas piem salidzini 97 gada un 08 gada nba jaunaja kustibas ir ljoti izmainijushas dzivigakas Smile geimplejs kluvis interesantaks jo ir labaks grafiks lidz ar to spelei pieskir asuminju Smile
Back to top Go down
Hell_Dude
Slapjš burkāns
Hell_Dude


Male Number of posts : 1084
Age : 110
Localisation : Bunkurs
Registration date : 2007-04-21

Speeles muusdienaas. Empty
PostSubject: Re: Speeles muusdienaas.   Speeles muusdienaas. Empty2007-10-03, 19:42

Es minēju izņemot grafiku. Piem. kādas...em...modes tendences ir manāmas. Vairāk pa gameplayu es domāu.
Back to top Go down
http://uberstylishstuff.com
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Speeles muusdienaas. Empty
PostSubject: Re: Speeles muusdienaas.   Speeles muusdienaas. Empty2007-10-03, 20:00

nez sikak nemaceshu teikt!
Back to top Go down
biei
10. level - medium
10. level - medium
biei


Number of posts : 159
Age : 36
Localisation : Back to Dzimtene XD
Registration date : 2007-06-16

Speeles muusdienaas. Empty
PostSubject: Re: Speeles muusdienaas.   Speeles muusdienaas. Empty2007-10-03, 20:06

Manupraat daudz patiikamaks ir tiesi sis geimplay stils, bet arii uz segas geimplay pirms ui, ui, ui cik gadiem arii bija daudz maz pieņemams, nu gruuti teikt, katram laikam ir sev raksturīgs stils ... Par stilu varu miinet vieniigi to kad tagad tas ir maximaali induviduaals, un geimplay ir izveidots maximaali easy ... rabbit
Back to top Go down
American
5. level - insane
5. level - insane
American


Number of posts : 588
Age : 35
Registration date : 2007-06-12

Speeles muusdienaas. Empty
PostSubject: Re: Speeles muusdienaas.   Speeles muusdienaas. Empty2007-10-03, 20:49

man atkal liekas ka gameplay ir bijis agrak labaks piem. medal of honor rising sun, frontline...,socom un lidziga stila kadas šudisanas man sirdij labakas bija senakas un vienkarsakas ps2 spele4s Wink
Back to top Go down
http://www.xbox.com/en-US
OFP2
9. level - medium
9. level - medium
OFP2


Male Number of posts : 147
Age : 46
Registration date : 2007-09-10

Speeles muusdienaas. Empty
PostSubject: Re: Speeles muusdienaas.   Speeles muusdienaas. Empty2007-10-03, 21:43

Īsts geimeris nekad nespēlēs tikai kompāniju pret AI,bet only MP real vs real.Man piemēram tikai patīk militārs kara simulātors,kaut arī tādi ir bijuši varbūt divi OFP kurš iznāca 2001 gadā un priekš tiem laikiem bija revolucionāra spēle ar saviem 400KV/KM,pret citu geimu šaurajiem tuņeļiem utt.. un armed assault.Diemžēl neviens no viņiem nav pietuvojies ideālam,tāpēc es uzskatu kamēr dotajā žanrā nebūs atiecīgs spēles dzinējs ar reālu fiziku,balistiku,grafiku utt... tikmār man mlitārais kara simulātors nekad neapniks.
Tas pats atiecās uz citiem spēļu žanriem,priekš kam sapņot par kaut ko nereālu ja uz šodienu neviena no spēlēm nav ideāla.
Par to var sapņot tīneidžeri kuriem patīk visādus citplanētiešus un monstrus masēt,bet nu kā jau tauta runā par gaumi nestrīdās par gaumi var tikai spriest Smile
Gaidu ar nepacietību OFP2,tikmēr uz konsoli var pamasēt PGR4 un COD4
Back to top Go down
Kaviars
raksītā vārda meistars
Kaviars


Male Number of posts : 1354
Age : 32
Localisation : Riga
Registration date : 2007-07-05

Speeles muusdienaas. Empty
PostSubject: Re: Speeles muusdienaas.   Speeles muusdienaas. Empty2007-10-03, 21:46

a moska raliji?? nevis kautkadi tizli zombiji!
Back to top Go down
OFP2
9. level - medium
9. level - medium
OFP2


Male Number of posts : 147
Age : 46
Registration date : 2007-09-10

Speeles muusdienaas. Empty
PostSubject: Re: Speeles muusdienaas.   Speeles muusdienaas. Empty2007-10-03, 21:52

Tas jau būtu labāk,nevis četras sienas un divas kastes
Back to top Go down
biei
10. level - medium
10. level - medium
biei


Number of posts : 159
Age : 36
Localisation : Back to Dzimtene XD
Registration date : 2007-06-16

Speeles muusdienaas. Empty
PostSubject: Re: Speeles muusdienaas.   Speeles muusdienaas. Empty2007-10-03, 22:54

Saprotu tavu patiku par kara simulatoriem, bet liidz šim, normaali un saskanjoti paspeeleet naw sanaacis ... jo ja jau tas ir simulaatoors, značit jābūt ljooti labai un augtaa liimenii attīstītai komandas spēlei ... bet, gandrīz vienmeer peec speeles aizieshanas, sanaak taa kad dazi indiviidi ignoreejot tavu augsto pakaapi un komandas aizbizo piemeeram pie kaada F-16 , un jau tuuliit pec pacelshanaas nejausiibas peec ielido savos komandas biedros , un taa naw wiena wien taada reize, tas pats ar takiem, dzipiem un visu paareejo... ja tu sauc kaadam, lai tevi paved vinsh driizaak iemiis pedaali griida nekaa apstaasies un pagaidiis liidz tu iekaap ... shie necilveeciskie iemesli pamatiigi sabojaa iespaidu par sho realistisko zanru ... tas ir beediigi ... otrkaart pat taktiku vispaar var nemineet jo taas vispaar kaa naw, (es nerunaaju par konkreetu personu, bet paarsvaraa, par lielaako dalju kas newis bauda, bet speelee prikola peec, un taadiem ruudiitiem baudiitaajiem kaa piem mees sabojaa prieku), kaa jau mineeju taktika daziem aprobezojaas ar viili pa taisno uz pretinieku pusi ar bazuku uz pleca, mulkiigi bet tas taaa, ir... arii mic. iespeeja ir ljoti pozitiiva bet ne visiem, kuri to izmanto nevis komandaam, bet lai konkreeti izlamaatos... Evil or Very Mad
Back to top Go down
OFP2
9. level - medium
9. level - medium
OFP2


Male Number of posts : 147
Age : 46
Registration date : 2007-09-10

Speeles muusdienaas. Empty
PostSubject: Re: Speeles muusdienaas.   Speeles muusdienaas. Empty2007-10-03, 23:17

Tevis vis aprakstītais var notikt tikai kaut kadā lētā publiskā serverī kur var spēlēt visi kam nav slinkums,bet ne komandas serveros kuros notiek komandu spēles,treniņi,pasaules mači utt..,reāli tie kas rauj pasaules čempī ir ar augstu sagatavotības un kūltūras līmeni kas tādos vai šados publiskajos serveros stūlbības netaisa jo tas ir zems līmenis kuram seko ātra nāve.
Katram ir sava specialitate uzdevums utt...Visu komandē komandieris kura pavēles izpilda bez ierunām.Taktika arī ir ļoti būtiska lieta jo tur nevar nesties rembo stilā paņemt aptieciņu un masēt tālāk,atkarībā kur tev trapīs vai nu nošaus uzreiz vai arī asiņosi kamēr nomirsi,tāpēc taktika ir vienmēr komandā atstrādāta augstā līmenī jo komanda nevar atļauties ka kāds soldžers tiek novākts.
Back to top Go down
THECalitis
Admins
THECalitis


Male Number of posts : 1474
Age : 34
Localisation : Zemgale, Jelgava
Registration date : 2007-04-15

Speeles muusdienaas. Empty
PostSubject: Re: Speeles muusdienaas.   Speeles muusdienaas. Empty2007-10-04, 07:59

Man ar patīk komandas spēle, nevis duj pa to kas kustās un labākajā gadījumā, kas, pie tam, nav Tavā komandā. cat Taktika, stratēģija, iepriekš izstrādāts plāns par to kas, kur un kad ko dara, ir lietas pēc kā ilgojos.
Back to top Go down
http://konsolv.blogspot.com
Vis
7. level - hard
7. level - hard
Vis


Male Number of posts : 314
Age : 45
Registration date : 2007-09-06

Speeles muusdienaas. Empty
PostSubject: Re: Speeles muusdienaas.   Speeles muusdienaas. Empty2007-10-04, 10:03

nesalīdzināmi lielumi, nemaz jau nerunājot par grafiku, kas attīstās līdz ar tehniku kopumā...
gameplay?! grūti spriest, agrāk katrā ziņā pie tā bija vairāk jāpiedomā, ja tagad crapu var noslēpt aiz smukas bildes, skaņas utt, tad pirms pāris gadiem nekā tāda nebija, jo nebija tehnisko iespēju
Back to top Go down
American
5. level - insane
5. level - insane
American


Number of posts : 588
Age : 35
Registration date : 2007-06-12

Speeles muusdienaas. Empty
PostSubject: Re: Speeles muusdienaas.   Speeles muusdienaas. Empty2007-10-04, 15:04

THECalitis wrote:
Man ar patīk komandas spēle, nevis duj pa to kas kustās un labākajā gadījumā, kas, pie tam, nav Tavā komandā. cat Taktika, stratēģija, iepriekš izstrādāts plāns par to kas, kur un kad ko dara, ir lietas pēc kā ilgojos.

pilniba piekritu, man ir bail no deathmachiem visas speles bet man nekad nav bijis bail no team deadmach..nezinu kapec, vai bail but vienam pret visiem..ta ir psihe Rolling Eyes
Back to top Go down
http://www.xbox.com/en-US
Sponsored content





Speeles muusdienaas. Empty
PostSubject: Re: Speeles muusdienaas.   Speeles muusdienaas. Empty

Back to top Go down
 
Speeles muusdienaas.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ps3 speeles
» Speeles
» iesakat PSP speeles
» miiljaakaas speeles
» playstation 3 speeles

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KonsoLV :: Foruma pamatdaļa :: Par spēlēm-
Jump to: